28 червня неділя 15:45
25 червня четвер 21:20
Профутбол

Динамівець Кравець забив найкращий гол 25 туру УПЛ

Артему Кравцю не вистачило 2 голи, аби стати найкращим бомбардиром чемпіонату України.  Проте, не вигравши бомбардирську гонку, Артем став переможцем в опитуванні Профутбол на ТСН Проспорт за автора найкращого гол туру, який забив у 25 турі у ворота Карпат.
31 травня, 23:47
363

Вболівальники переконані, що Ярмоленко готовий грати у топовому чемпіонаті

Понад 76% користувачів додатку для смартфонів Профутбол впевнені, що динамівцю вже час грати за межами України.
171

Зоря - Ворскла - 1:1. Відео матчу

Чемпіонат України. 26 тур. Зоря - Ворскла - 1:1. Відео матчу.
31 травня, 23:46
36

Іллічівець - Олімпік - 4:1. Знову із букмекерським присмаком

Чемпіонат України. 26 тур. Іллічівець - Олімпік - 4:1. Відео-аналіз матчу експертами програми Профутбол на каналі 2+2.
31 травня, 23:44
89

Підсумкова турнірна таблиця чемпіонату України-2014/15

Динамо виграло чемпіонат за два тури до кінця. Шахтар зіграє у Лізі чемпіонів, Дніпро, Зоря і Ворскла - у Лізі Європи. Останній матч фінішного туру не відбувся. Це Чорноморець - Металіст. Рішенням щодо його долі займеться КДК ФФУ.
31 травня, 23:43
104

Єврокубкові представники України: аналіз сезону Зорі та Ворскли

Наступного сезону Зоря та Ворскла гратимуть у Лізі Європи. Профутбол спробував проаналізувати сильні та слабкі сторони учасників єврокубків.
31 травня, 23:41
44

Один із найкращих сезонів Ярмоленка: ексклюзивне інтерв’ю динамівця

Андрій Ярмоленко потрапив до збірної чемпіонату редакції Профутболу. Він провів один із найкращих своїх сезонів. Чемпіонство, золоті медалі, визнання в Україні - саме час задуматися про іноземне майбутнє. Але й без критики в цьому сезоні не обходилось. Про все це Андрій розповів в ексклюзивному інтерв’ю програмі.
31 травня, 23:38