Профутбол

ПроФутбол за 21.08.2016

Звідки взявся новий тренер у Зірки з Кропивницького, як донецький Шахтар розпочав свій шлях у Лізі Європи, чим воротар Олексій Шевченко заслужив довіру головного тренера луганської Зорі та головні моменти матчів 5 туру чемпіонату України
22 серпня, 12:18
0

Воротарська школа "Зорі" для Олексія Шевченка

У чотирьох перших матчах Зорі в чемпіонаті Олексій Шевченко виходив у стартовому складі і пропустив лише одного разу. Від Зірки з пенальті. За останнє десятиліття спектр гри воротарів розширюється у сторону якісної гри ногами. Нові тенденції розвивають і в Зорі. Із кожною появою нового воротаря в основі Зорі, команда Юрія Вернидуба робила крок вперед у результатах.
21 серпня, 23:56
0

Зоря - Карпати - 2:1 - Відеоаналіз матчу

Зоря - Карпати - 2:1. Перші оцінки матчу в студії програми Профутбол на каналі 2+2.
21 серпня, 23:49
0

Полтавська "Ворскла" та "Сталь" з Кам'янки не виявили переможця в першій очній битві

На стадіоні "Ворскла" команди розійшлися нічиєю – 0:0. Після зустрічі у полтавчан стало 6 очок, а у суперника на одне менше.
21 серпня, 23:47
0

Іван Петряк автор найкрасивішого голу 4 туру чемпіонату України

Ваня забив гол-красень у ворота "Олександрії", і приніс перемогу своїй команді.
21 серпня, 23:37
0

"Олімпік" приймав "Олександрію" і поступився в цій зустрічі з рахунком 0:2

Перший гол у матчі був забитий на 28-й хвилині Артемом Чорнієм. Подвоїв перевагу гостей Андрій Запорожан, забивши з пенальті на 78-й хвилині.
21 серпня, 23:30
0

"Динамо" на своєму полі вирвало перемогу у "Волині" з рахунком 2:1

Першими в поєдинку забили гості. На 40-й хвилині у ворота киян м'яч головою вколотив Сергій Петров. Відігратися і здобути перемогу "Динамо" вдалося вже у другій половині гри. На 53-й хвилині Микола Морозюк зрівняв рахунок, а вивів свою команду вперед Денис Гармаш на 61-й хвилині.
21 серпня, 23:23