Профутбол

Повний випуск програми Профутбол за 18 вересня 2016 року

Чоловіча футбольна збірна України стала чемпіоном Паралімпіади в Ріо, а Київ прийматиме фінал Ліги чемпіонів-2018. Також у випуску ексклюзивне інтерв'ю з нідерландським легіонером Сталі Еріксоном Дансо та гучна справа про договірні матчі в Україні. Також усі ключові епізоди поєдинків 8 туру чемпіонату України
19 вересня, 04:25
0

Профутбол за 11 вересня 2016 року

Збірна України внічию зіграла домашній поєдинок проти збірної Ісландії, особливості катарського "відрядження" Санжара Турсунова, чому Ребров і Фонсека залишилися незадоволені матчем донецького Шахтаря проти київського Динамо та інші ключові епізоди поєдинків 7 туру чемпіонату України - у випуску Профутбол за 11 вересня 2016 року
12 вересня, 11:36
0

ПроФутбол від 4.09.2016

Гостем Профутболу став один з найцікавіших та найсучасніших тренерів в українському футболі - наставник луганської Зорі Юрій Вернидуб. Серед ексклюзивних матеріалів лідером є інтерв'ю із Євгеном Коноплянкою - головним ньюсмейкером фінальних днів трансферного періоду. Також у Профутболі - ексклюзив Мауро Тассотті. Один з тренерів національної збірної України чудово знає, як підготувати і організувати найкращий захист у протистоянні з найсильнішими атаками майбутніх суперників українців у відборі на ЧС 2018 року. Ведуча Профутболу Олександра Лобода також приготувала сюрпризи для глядачів!
5 вересня, 03:15
0

ПроФутбол за 28.08.2016

Непрості завдання й оригінальні методи Дмитра Михайленка в молодому Дніпрі, перспективи українських команд у єврокубках цієї осені як склалася футбольна кар'єра автора незабутньої цитати "перед каждою ігрою.." Михайла Кополовця, сенсації й розчарування матчів 6 туру чемпіонату України
29 серпня, 13:01
0

"Динамо" на своєму полі несподівано поступилося "Ворсклі" з рахунком 0:2

Перший гол у поєдинку на свій рахунок записав Юрій Коломоєць. Футболіст зумів відзначитися на 15-й хвилині після помилки Миколи Морозюка. Автором другого м'яча також став Коломоєць, дубль гравець зробив на 69-й хвилині.
29 серпня, 10:52
0

Переконливою перемогою завершився для "Олександрії" домашній матч 6 туру УПЛ

На рідному стадіоні команда Володимира Шарана не залишила жодних шансів "Зірці" з Кропивницького – 4:0. Голи забивали Артем Чорній (15'), Андргій Гітченко (63'), Василь Грицук (70') та Віталій Пономар (90').
29 серпня, 10:39
0

Донецький "Шахтар" став одноосібним лідером чемпіонату України

У матчі 6 туру "гірники" в непростому матчі перемогли "Сталь" – 1:0. Вирішальний гол на 78-й хвилині забив Факундо Феррейра.
29 серпня, 10:36
0

Олімпік обігрує Карпати

Підопічні Санжара продемонстрували ефективний футбол в гостьовому матчі у Львові, зумівши переграти Карпати.
29 серпня, 10:34