18 січня, 14:32 10211

Спецпроект UFC на 2+2

Телеканал 2+2 вперше в Україні розпочинає офіційну трансляцію найпопулярнішої у світі серії турнірів зі змішаних єдиноборств – UFC та презентує новий ПРОЕКТ - добірку найбільш вражаючих фактів та найцікавішу інформацію про найвідоміших бійців. 

Що таке Октагон, або Восьмикутник, та чому мрія кожно бійця будь-якої школи чи напрямку - опинитися у ньому? Чим так відомі Конор Макгрегор, Джон Джонсон, Деніел Кормьє, Кріс Вайдман, Жозе Алдо, Майкл Біспінг, Стіпе Міочич, Нейт Діас та Коді Гарбрандт? Дейна Вайт, найвпливовіша людина у світі змішаних єдиноборств: хто він? 

Найцікавіші факти про найпопулярнішу, найвідомішу і найбагатшу у світі спортивну організацію, що проводить турніри за правилами ММА - дізнавайтеся на UFC на 2+2.

А вже 20 січня, о 23:00, на глядачів 2+2 чекає ПЕРША трансляція боїв у легендарному Восьмикутнику, зокрема, поєдинок чинного чемпіона у напівважкій вазі Деніела Кормьє та колишнього чемпіона у середній вазі Кріса Вайдмана.

Трансляції турнірів UFC також будуть доступними на нашому сайті.

Подібні публікації

Спецпроект UFC на 2+2

Телеканал 2+2 вперше в Україні розпочинає офіційну трансляцію найпопулярнішої у світі серії турнірів зі змішаних єдиноборств – UFC та презентує новий  ПРОЕКТ  - добірку найбільш вражаючих фактів та найцікавішу інформацію про найвідоміших бійців. 
18 січня, 14:32