Тедді Атлас: "У боксі Макгрегор - третій клас"
19 червня, 17:04 242

Тедді Атлас: "У боксі Макгрегор - третій клас"

Запланований бій Мейвезер – Макгрегор, що відбудеться 26 серпня у Лас-Вегасі, вже викликав неабиякий резонанс у спортивному світі. 

Ті, хто розбираються у боксі, розуміють невідповідність суперників. За плечима у Макгрегора – жодного професійного боксерського поєдинку, у той час як Мейвезер провів 49 боїв без жодної поразки та недарма вважається одним з кращих боксерів у історії. Звичайно, прихильники Макгрегора закидають Мейвезеру його вік (непереможеному боксеру виповнилось 40 років), але на думку інших експертів, це компенсують досвід та майстерності.

"Не вірте цьому галасу. Макгрегор – гарний боєць у ММА, він чемпіон UFC у легкій вазі, але це не можна переводити у категорії боксу, – прокоментував ситуацію тренер з боксу та аналітик Тедді Атлас уінтерв'ю для ММАfighting. – Так, він гарний боєць. Він може бути одним з кращих бійців у світі ММА, я не знаю. Я не можу оцінювати його таким чином. Але у світі боксу він – третій клас. Я не намагаюсь принизити його. За правилами змішаних єдиноборств він одержить перемогу, у Флойда не буде жодного шансу.  Але за правилами боксу – ні. Такі хлопці, як Майдана, Пакьяо, Канело не змогли перемогти Мейвезера. Ви думаєте, що у Макгрегора є шанс?"

Інші експерти боксу дотримуються більш жорсткої думки: бокс ніколи не оговтається після такого циркового поєдинку. Тедді Атлас не розділяє цих настроїв, але розуміє причину негативного ставлення: "Вони вважають, що це може зіпсувати спорт. Дехто скаже, що це знущання. Але усі погоджуються, що це, безумовно, спосіб заробити статки".

Цей бій – вирішальній у кар'єрі Макгрегора, який має шанс отримати найбільшу винагороду у своєму житті, незалежно від результату, але його непримиримий суперник Нейт Діаз не збирається дозволити йому забути про найбільшу поразку. Діаз – останній, хто переміг Макгрегора у MMA. Макгрегор реабілітувався після цієї поразки, здобувши перемогу рішенням більшості у поєдинку-реванші на UFC 202. Чемпіонський титул UFC у легкій вазі ірландець виборов у зустрічі з Едді Альваресом під час турніру UFC 205. "Це буде гарний бій за друге місце", – заявив Діаз.