Стіпе Міочіч може стати рекордсменом у UFC
9 березня, 12:33 780

Стіпе Міочіч може стати рекордсменом у UFC

У травні цього року на діючого чемпіона та першого у рейтингу найсильніших бійців у важкій вазі Стіпе Міочіча чекає поєдинок проти Джуніора дос Сантоса у турнірі UFC 211. Цей бій може стати вирішальним як у кар'єрі бійця, так і в історії UFC.

"Я не віддам цей пояс. Я надто тяжко працював, щоб його отримати", – це твердження можна почути від Стіпе Міочича ще з травня 2016 року, коли у турнірі UFC 198 американський боєць хорватського походження здобув приголомшливу перемогу над Фабрісіо Вердумом. Це схоже на манію, але знаходячись на вершині, є тільки один шлях – намагатися залишитися там якомога довше.

Із ще однією перемогою Стіпе Міочіч опиниться на порозі історії та нового рекорду UFC: ще жоден чемпіон у важкій вазі не проводив успішний захист титулу тричі поспіль. Сам боєць каже, що це його не хвилює, усі його думки зайняті лише підготовкою до наступного бою.

Тільки один боєць має прізвисько "Найгірша людина на планеті" і це – Стіпе Міочіч. Попередній поєдинок із Джуніором дос Сантосом у 2014 році був досить жорстоким – супернику американця, незважаючи на здобуту перемогу, знадобилось шість місяців лікування, щоб відновитись після бою. Цього разу попередні ставки вже на боці Міочіча, як повідомляє News Herald.

А вже 10 березня о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться показ грандіозного турніру UFC 198 - за чемпіонський пояс зійдуться Стіпе Міочіч і екс-чемпіон UFC Фабрісіо Вердум. 

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.