Слабкості та страхи Конора Макгрегора
20 лютого, 16:43 1039

Слабкості та страхи Конора Макгрегора

Він може бути одним з найкращих бійців та чемпіоном UFC у легкій вазі, проте поза межами Октагону Конор Макгрегор залишається звичайним чоловіком, який любить свою сім'ю, може дозволити собі заплакати та дивитися романтичні комедії. Про свої слабкості розповів сам боєць у ексклюзивному інтерв'ю для GQ.

Важко повірити, що є речі, які здатні змусити самопроголошеного "короля Дубліну" плакати, особливо коли чуєш від нього: "Я ламаю кістки. "Цей хлопець – клоун! Він лише багато базікає" - я чув все це багато разів. А потім вони лежать переможені у центрі Октагону".

Але поза межами рингу Конор Макгрегор відкривається зовсім з іншого боку: люблячий чоловік та син, людина, яка може дозволити собі слабкість та м'якість.

"Останній раз я плакав, напевно, коли виграв титул тимчасового чемпіона у напівлегкій вазі. На щастя, у мене немає причин плакати від смутку. Це були сльози радості", – відверто ділиться Конор Макгрегор.

Напевно, найбільш високооплачуваний боєць UFC зізнається, що виходить у Восьмикутник не заради шалених статків та нових автівок, а заради близьких: "Моя мати не працює, вся моя сім'я взагалі не працює, нікому більше не потрібно ходити на роботу. Я завжди мріяв про цей день, коли я зможу сказати своїм батькам: "Зателефонуйте своїм керівникам та скажіть, що ви більше не повернетесь на роботу".

"Час від часу ми всі чогось боїмося. Але якогось особливого страху я не маю. Потрібно залишатися оптимістичними, впевненими у собі, безстрашними. Я у безжальному бізнесі, потрібно розуміти це. У цій грі немає друзів. Тому я повинен залишатися спокійним", – каже Макгрегор.

А вже цієї п'ятниці, 24 лютого, о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться трансляція турніру 197 UFC – видовищні протистояння чинного чемпіона у найлегшій вазі Деметріуса Джонсона та наймолодшого чемпіона за всю історію UFC Джона Джонса.  

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.