Радість крізь сльози: що засмутило чемпіонку Йоанну Єнджейчик
16 травня, 12:52 752

Радість крізь сльози: що засмутило чемпіонку Йоанну Єнджейчик

Непереможна Йоанна Єнджейчик, яка вже вп'яте захистила чемпіонський титул на UFC 211, завдавши нищівної поразки Джессіці Андраде, не стримує емоцій під час інтерв'ю. 

Під час прес-конференції, що відбулась після турніру UFC 211, чемпіонка у жіночій мінімальній вазі Йоанна Єнджейчик показала себе з несподіваного боку. Одна з найсильніших жінок світу не змогла стримати сліз й була змушена залишити конференцію. Таку реакцію спортсменки викликало питання про її тренера з боротьби Камі Бразіні, який має згодом залишити її команду.

Днями у інтерв'ю для MMA Hour Єнджейчик відверто розповіла, що для неї значить Камі Бразіні, а також увесь центр American Top Team.

"Дивовижно, як він змінив мою техніку, як він змінив мене. Це можна побачити у моєму останньому бою. Це те, що було мені потрібно. Мені подобається працювати з ним. Він дуже гарна людина, він гарний майстер. Він надихає мене. Перед боєм він сказав, що я наче лев – і я відчувала себе левом, – поділилась Йоанна. – Справа не тільки у роботі. Тут дійсно турбуються про мене. Вони весь час зі мною, питають, як я себе почуваю до тренування, після тренування. Ми разом відпочиваємо. Гарні люди поєднуються з гарними людьми, і це те, що сталось з нами. Можливо, я небезпечний боєць у Октагоні, але я дуже емоційна. Я надто сильно вірю у людей та люблю, коли вони ставляться до мене так само. Справа не в грошах".

Схоже на те, що з Бразіні Йоанна Єнджейчик продовжить працювати навіть після того, як тренер залишить American Top Team.