Макс Холловей
7 червня, 15:13 487

Макс Холловей: нинішні та майбутні перемоги

Новий чемпіон UFC у напівлегкій вазі привіз пояс додому.

Макс Холловей днями тріумфально повернувся на Батьківщину після перемоги над Жозе Альдо під час турніру UFC 212. Гаваї з гордістю та теплом зустріли одного зі своїх героїв, як повідомляє ММА Мania. Холловей здобув титул беззаперечного чемпіона у напівлегкому дивізіоні технічним нокаутом у третьому раунді.

Тимчасову першість боєць отримав ще у грудні 2016, після перемоги над Ентоні Петтісом. Тоді Конор Макгрегор, власник чемпіонського титулу у напівлегкій вазі відмовився захищати його, і пояс перейшов до Холловея. Наразі стоїть питання щодо реваншу між ірландцем та Максом Холловеєм. На відміну від Макгрегора, Холловей не може дочекатися наступного захисту свого нового титулу.

Окрім цього, боєць запропонував UFC організувати наступний турнір на стадіоні "Алоха", найбільшому у штаті. Його трибуни можуть вмістити близько 50 000 шанувальників змішаних єдиноборств одночасно. Президент UFC Дейна Вайт висловив сумніви щодо організації шоу на стадіоні під відкритим небом в умовах мінливого гавайського тропічного клімату. З іншого боку, з огляду на таких талановитих та популярних бійців, як Холловей, Янсі Медейрос, Тревіс Браун, Бред Таварес, Луїс Смолка, не кажучи навіть про Джея Ді "Малюка Джея" Пенна, прихід UFC на гавайський ринок – питання лише часу. 

Відео зустрічі Макса Холловея розмістила UFC на своїй офіційній сторінці у соцмережі.

А вже 9 червня о 22:45 2+2 покаже матч-реванш чинного чемпіона у напівсередній вазі Тайрона Вудлі та американця Стівена Томпсона.