Кріс Вайдман готовий повернутися та перемогти
11 січня, 15:56 3145

Кріс Вайдман готовий повернутися та перемогти

Колишній чемпіон у середній вазі Кріс Вайдман повідомив, що знову повернувся до тренувань після важкої поразки нокаутом на UFC 205 в листопаді минулого року.

Поразка у рідному Нью-Йорку у листопаді 2016 на UFC 205 стала справжнім ударом для Кріса Вайдмана. Боєць сподівався отримати титул, який тепер перейшов до його суперника, срібного медаліста Олімпійських ігор 2000 року Йоеля Ромеро. Тепер головне завдання для Кріса – рухатися далі.

"Я би міг продовжувати шкодувати про свою помилку та переживати, але потрібно просто жити, зробити висновки та рухатися вперед", – каже Кріс.

Спортсмен сподівається повернутися вже у лютому цього року на UFC 208 та використати цей шанс, щоб здобути перемогу, як повідомляє MMAjunkie.

Кріс Вайдман також розмірковує про повернення до напівважкої категорії, але найближчим часом у пріоритеті все ж таки залишається середня вага. "Це гарна можливість, але мені потрібно трохи більше часу", – зауважив боєць.

Вже 20 січня, о 23:00, під час першої трансляцію боїв у легендарному Восьмикутнику глядачі 2+2 зможуть, зокрема, побачити поєдинки чинного чемпіона у напівважкій вазі Деніела Кормьє та колишнього чемпіона у середній вазі Кріса Вайдмана. Трансляції турнірів UFC також будуть доступними на сайті 2+2.