Корм’є – Джонс: один із найочікуваніших поєдинків має відбутися
27 квітня, 11:53 931

Корм'є – Джонс: один із найочікуваніших поєдинків має відбутися

Згідно з деякими джерелами, керівництво UFC націлене на організацію поєдинку-реваншу Даніель Корм'є – Джон Джонс вже у липні під час UFC 214, що має відбутися у Анагаймі, Каліфорнія.

Після того, як Даніель Корм'є здобув перемогу у поєдинку проти Ентоні Джонсона під час UFC 210, наступним його суперником для захисту титулу у напівважкій вазі мав стати Джимі Манува. Але зрештою усі зацікавлені сторони вирішили, що найкращий варіант – це бій-реванш Корм'є – Джонс.

Джон Джонс не бився з квітня минулого року, коли переміг Овінса Сент-Прю одноголосним рішенням суддів. Колишній чемпіон у напівважкій вазі був відсторонений від подальших боїв на рік, після того як провалив антидопінговий контроль перед UFC 200, де боєць мав зустрітися у матчі-реванші проти Корм'є. Наразі термін відсторонення має закінчитися вже 6 липня.

Під час їхньої першої зустрічі Джонс переміг Корм'є одноголосним рішенням на UFC 182 у січні 2015 року. Після цієї поразки Корм'є виграв чотири поєдинки поспіль та став чемпіоном напівважкого дивізіону, після того як Джонса було позбавлено поясу у травні 2015 року через участь у скоєнні ДТП.

Наразі це вже четверта спроба для суперників зійтись у Октагоні. Бій у 2014 році було відмінено через травму Джона Джонса, у 2016 році травму перед поєдинком отримав Даніель Корм'є, пізніше у цьому ж році Джонса було дискваліфіковано через проблеми з антидопінговим агентством США.

Цього разу довгоочікувана зустріч має відбутися 29 липня у Анагаймі, Каліфорнія. Достеменно не відомо, чи буде бій Корм'є – Джонс головним цього вечора, так як президент UFC Дейна Вайт неодноразово заявляв, що не дозволить Джонсу проводити головний поєдинок після його дискваліфікації, як повідомляє ММА Fighting

А вже цієї п'ятниці, 28 квітня, дивіться перший захист Даніеля Корм'є чемпіонського поясу у напівважкій вазі від шведа Александра Густафссона на каналі 2+2. Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.