Конор Макгрегор
10 квітня, 13:39 1235

Конор Макгрегор отримав офіційну згоду від UFC на проведення бою із Мейвезером

Президент UFC Дейна Вайт відверто зізнався, що не може відмовити одному з кращих бійців UFC у проведенні поєдинку.

Кілька місяців тому Дейна Вайт категорично заявив, що бій між Конором Макгрегором та Флойдом Мейвезером-молодшим не може відбутися. За порушення цієї заборони ірландському чемпіону загрожувало навіть припинення контракту з UFC. Але нещодавно Вайт мусив визнати, що у перспективі поєдинок боксера та бійця UFC надто прибутковий, щоб не статися.

Днями під час одного з інтерв'ю президент UFC назвав ще одну причину, з якої зустріч Макгрегора та Мейвезера має відбутися: сам Конор. Дейна Вайт вдячний чемпіону у легкій вазі за те, що він зробив популярним не один вечір UFC, тому відчуває, що не може відмовити ірландцю у найбільшій винагороді у його житті.

"Я ще ніколи не бачив такого хлопця. Він буде битися з ким завгодно, де завгодно, коли завгодно. Багато людей кажуть про це, тільки деякі це розуміють. У нього є можливість заробити такі гроші, взяти участь у поєдинку, у якому зацікавлений весь світ – і я відчуваю, що маю це дозволити, – прокоментував Дейна Вайт для ММА Junkie. – Люди хочуть побачити цю боротьбу. Вона інтригує. Очевидно, що й Конор хоче цей бій. А Макгрегор – це хлопець, якого я поважаю. Він вигравав там, де, здавалося б, ніхто не зміг цього зробити".

Звичайно, офіційний договір ще не укладено, але на даний момент, маючи згоду від UFC, щоб владнати це питання, потрібно лише врегулювати фінансові деталі.