Конор Макгрегор
26 січня, 15:03 2794

Конор Макгрегор міг підкорити Голлівуд

Чинний чемпіон UFC у легкій вазі, найвідоміший та найбільш високооплачуваний боєць Конор Макгрегор мав зіграти роль у фільмі з Віном Дізелем "Три ікси: Реактивізація".

Участь у бойовику Ді Джея Карузо "Три ікси: Реактивізація" з Віном Дизелем у головній ролі мала стати голлівудським дебютом для Конора Макгрерога. Але у дуже короткий термін боєць UFC відмовився. Таке його рішення було спричинене шоковим станом після програшу у поєдинку з Нейтом Діазом.

"Конор дійсно хоче зніматися у кіно. Він робить усе можливе, щоб потрапити до Голлівуду. Він відчуває багато інтересу до себе та вважає, що потрібно розвиватися у іншому напрямку. Були переговори з режисером, Конор мав можливість зіграти у великому голлівудському блокбастері", - як повідомляє DublinLive.

Але поразка, яку боєць зазнав у березні 2016 року та яка стала першою у його спортивній кар'єрі, очевидно, вибила його з колії.

Сам Ді Джей Карузо прокоментував, що був розчарований відмовою Конора Макгрегора.

Роль, призначену для Конора Макгрегора, зіграв інший боєць UFC Майкл Біспінг.

А вже ЗАВТРА, 27 січня, о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться трансляція "номерного" турніру UFC - титульний поєдинок чинного чемпіона у легкій вазі, найвідомішого і найбільш високооплачуваного на сьогодні бійця UFC Конора Макгрегора.

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.