Конор Макгрегор був готовий відвоювати титул чемпіона у напівлегкій вазі
2 лютого, 17:29 2582

Конор Макгрегор був готовий відвоювати титул чемпіона у напівлегкій вазі

Вже у березні цього року зухвалий ірландський боєць, чинний чемпіон UFC у легкій вазі Конор Макгрегор збирався знову захищати титул у напівлегкій вазі.

У листопаді 2016 року UFC було проголошено, що Конор Макгрегор звільнив статус чемпіона у напівлегкій вазі з власного бажання, тому чемпіонський пояс у цій категорії перейшов до його суперника Жозе Алдо.

Днями ірландський боєць спростував цей факт, заявивши, що навіть не здогадувався про рішення UFC позбавити його поясу у напівлегкій вазі, та вже готовий повернутися і довести, що титул належить йому по праву.

"Якщо б вони насправді прийшли до мене та спитали: "Конор, ми знаємо, що ви з дружиною чекаєте на дитину, що ти хочеш взяти перерву, але, можливо, ти хочеш битися за титул у березні?", - прокоментував Конор Макгрегор під час сесії Q & A у Манчестері. – І я би пішов, і бився з Голловеєм, чи з Алдо, або з кимось іншим. Все, що вони мали зробити, це запитати мене. А вони повернули пояс хлопцю, якого я відправив у нокаут за 13 секунд. Той, кого я переміг, зараз має титул".

Про це повідомляє Daily Star.

А вже ЗАВТРА о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться трансляція турніру 194 UFC - бій чинного чемпіона у легкій вазі Конора Макгрегора та чинного чемпіона у напівлегкій вазі Жозе Алдо. Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.

Найцікавіші факти про бійців дізнавайтеся на ПРОЕКТІ UFC на 2+2.

Подібні публікації

На 2+2 чемпіонський бій Конора Макгрегора та Жозе Алдо

3 лютого о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться трансляція "номерного" турніру 194 UFC зі змішаних єдиноборств. Глядачі зможуть побачити найбільш очікуваний титульний бій чинного чемпіона у легкій вазі Конора Макгрегора та чинного чемпіона у напівлегкій вазі Жозе Алдо.  Найцікавіші факти про суперників   дізнавайтеся на  UFC на 2+2 .
1 лютого, 10:43
3512

Конор Макгрегор: "Флойд Мейвезер злякався мене, наче дівчисько"

Останні кілька місяців серед фанатів UFC та у ЗМІ набрала широкого резонансу дискусія між Флойдом Мейвезером-молодшим та Конором Макгрегором, яка продовжується вже більше року.
31 січня, 17:54
2911

Конор Макгрегор міг підкорити Голлівуд

Чинний чемпіон UFC у легкій вазі, найвідоміший та найбільш високооплачуваний боєць Конор Макгрегор мав зіграти роль у фільмі з Віном Дізелем "Три ікси: Реактивізація".
26 січня, 15:03
2794

27 січня на 2+2 чемпіонський бій Конора Макгрегора

27 січня о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться трансляція "номерного" турніру 189 UFC зі змішаних єдиноборств. Глядачі зможуть побачити титульний поєдинок чинного чемпіона у легкій вазі, найвідомішого і найбільш високооплачуваного на сьогодні бійця UFC Конора Макгрегора.
25 січня, 18:34

Конор Макгрегор: "Звіть мене Сі Джеєм Вотсоном!"

На пропозицію Мейвезера-молодшого провести бій, ірландський боєць UFC закинув йому скандальне минуле. 
17 січня, 15:33
3720

15 мільйонів за бій: суперечка між Флойдом Мейвезером та Конором Макгрегором триває

Непереможений боксер у відставці та чемпіон UFC у легкій вазі продовжують словесний поєдинок у ЗМІ. 
17 січня, 15:22
3077

Конор Макгрегор: "Перестав грати у футбол, коли зрозумів, що він для дівчат"

Конор Макгрегор – ім'я, відоме, напевно, усім фанатам UFC, майстерний боєць, чиї поєдинки є найочікуванішими та найбільш вражаючими, який вміє перетворити кожен вихід до Восьмикутника на незабутнє шоу. Нокаути, сім'я, хобі та стиль Конора Макгрегора. 
16 січня, 11:49
3231