Коді Гарбрандт планує стати першим чемпіоном UFC у трьох вагових категоріях
5 квітня, 15:37 945

Коді Гарбрандт планує стати першим чемпіоном UFC у трьох вагових категоріях

Перемога Конора Макгрегора одразу у двох дивізіонах внесла зміни у настрої, що панували у UFC. Якщо раніше навіть такі рекордсмени, як Жорж Сен-П'єр та Андерсон Сілва не планували перехід до інших категорій, то наразі більшість чемпіонів мають амбітні цілі – мати два або три пояси одночасно.

Днями чемпіон UFC у легшій вазі Коді Гарбрандт поділився своїми планами на майбутнє. Боєць хоче стати першим чемпіоном у трьох дивізіонах одночасно, розпочавши з перемоги над Деметріусом Джонсоном, чинним чемпіоном у найлегшій вазі.

"Звичайно, у першу чергу я маю зосередити увагу на Ті Джеї Діллашоу. Потім Деметріус. Я можу побити цього хлопця, можу змінити категорію. Він перший у списку кращих бійців незалежно від вагової категорії, і це чесно. Він неймовірний боєць та гарна людина. Він мені дуже подобається. Але дружба дружбою, та ще є бізнес, і я розраховую на грандіозний бій у цьому дивізіоні", – заявив боєць для ММА Fighting.

Проте до того, як Гарбрандт зможе кинути виклик Джонсону, він повинен зійтись із своїм колишнім партнером з тренувань, екс-чемпіоном UFC у легшій вазі Ті Джеєм Діллашоу. Спільні тренування у останньому сезоні розпалили тривале суперництво. Після перемоги над Діллашоу, Коді заявив, що має намір перейти до іншої вагової категорії: "Зараз мені всього 25, тому я вирішив спочатку спуститись до наступного дивізіону, аніж підніматись. Я також хочу битися із Жозе Альдо. Він чемпіон, його знають усі. Якщо до того часу як я буду битися у цьому дивізіоні, Альдо ще буде чемпіоном, я хотів би вийти проти ще однієї легенди та стати власником трьох поясів. На щастя, для цього у мене є ще років з десять".

А вже у ніч з 8 на 9 квітня на фанатів змішаних єдиноборств чекає боротьба легенд напівважкого дивізіону Даніеля Корм'є та Ентоні Джонсона НАЖИВО на каналі 2+2 о 05:00.