Джон Джонс
23 лютого, 12:18 962

Джон Джонс має повернутися, щоб битися за титул

Після річного усунення на Джона Джонса може чекати приємна несподіванка – бій UFC за титул у напівважкій вазі.

У одному з інтерв'ю президент UFC Дейна Вайт повідомив, що Джонс зустрінеться у поєдинку з переможцем бою за титул UFC 210 Деніель Корм'є – Ентоні Джонсон.

"Джонс має повернутися у липні, і це ідеальний час, – прокоментував Дейна Вайт. – Я не розмовляв з ним з часів того інциденту, тому не знаю, про що він зараз думає та що планує, але гадаю, що Джонс захоче повернути собі титул".

У 2016 році антидопінгове агентство США усунуло Джона Джонса від боїв на один рік після того, як у тесті, який боєць здавав перед турніром UFC 200, що мав відбутися 9 липня, було знайдено заборонені речовини. Джонса не допустили до поєдинку і його місце зайняв Андерсон Сілва.

Незважаючи на те, що ставлення Дейни Вайта до Джонса значно  пом'якшилось протягом останніх місяців, президент UFC переконаний, що навряд чи довірить Джону Джонсу участь у головному бою вечора.

"Я не ризикну ставити Джонса у головний бій турніру, доки не впевнюсь, що він не взявся за розум", – каже Дейна Вайт. Про це повідомляє Bleacher Report.

А вже у п'ятницю, 24 лютого, о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться трансляція турніру 197 UFC – протистояння чинного чемпіона у найлегшій вазі Деметріуса Джонсона та наймолодшого чемпіона за всю історію UFC Джона Джонса.

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.