Джо Роган повідомив неймовірну історію про Жозе Алдо та антидопінговий тест
16 лютого, 16:43 879

Джо Роган повідомив неймовірну історію про Жозе Алдо та антидопінговий тест

У ЗМІ та серед фанатів змішаних єдиноборств знову широкого резонансу набула історія про те, як Жозе Алдо намагався уникнути тестування на допінг під час візиту американського антидопінгового агентства до Бразилії.

Один з коментаторів турнірів UFC Джо Роган, виступаючи у своїй щотижневій програмі, розповів подробиці незвичного візиту антидопінгового агентства США (USADA) до Жозе Алдо та підозру щодо того, що спортсмен вживає допінг.

Джо Роган зауважив, що  бразильський боєць усіма силами уникав офіційного тестування Американського антидопінгового агентства.

Інцидент трапився перед боєм UFC 189, коли Жозе Алдо мав зійтись у Октагоні із ірландським чемпіоном Конором Макгрегором. Бій було відмінено через травму, яку бразилець отримав напередодні, однак проблеми з тестуванням почались ще до цього.  Спочатку Жозе Алдо кілька днів відмовлявся проходити тест, а коли нарешті зразки було надано, команда бійця зв'язалась з поліцією та повідомила, що через певні юридичні тонкощі аналізи мають бути знищеними, а самих представників антидопінгового агентства навіть намагалися депортувати з Бразилії.   

Треба відмітити, що за всю свою спортивну кар'єру Алдо не завалив жодного антидопінгового тестування. 

Про це повідомляє Pundit Arena.

А ЗАВТРА, 17 лютого, о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться трансляція ювілейного турніру 200 UFC. На глядачів 2+2 очікує поєдинок Даніеля "ДіСі" Корм'є та єдиного за всю історію UFC бійця, котрий провів 13 успішних захистів титулу, Андерсона Сілви, а також боротьба за титул "тимчасового" чемпіона у напівлегкій вазі Жозе Алдо, що сьогодні посідає четверте місце у рейтингу найкращих бійців UFC поза ваговими категоріями, й Френкі Едгара

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.

Подібні публікації

Жозе Алдо захистить титул у напівлегкій вазі проти тимчасового чемпіона Макса Голловея

У червні у Ріо-де-Жанейро Жозе Алдо зустрінеться із Максом Голловеєм у бою під час турніру UFC 212, щоб спробувати повернути титул беззаперечного чемпіона у напівлегкій вазі. Ще БІЛЬШЕ цікавих фактів про бійця  дізнавайтеся на  UFC на 2+2 .
16 лютого, 12:19
1685

Даніель Корм'є впевнений у своїй перемозі: "Ми це вже бачили багато разів"

В очікуванні турніру UFC 210 Даніель Корм'є пообіцяв з легкістю перемогти свого суперника Ентоні Джонсона.
14 лютого, 17:50
994

Даніель Корм'є відмовиться від участі у турнірі UFC, якщо Макгрегор не буде битися того ж вечора

Даніель Корм'є заявив, що хоче бачити на ринзі лише чинного чемпіона у легкій вазі ірландця Конора Макгрегора.   БІЛЬШЕ цікавих фактів про бійців дізнавайтеся на  UFC на 2+2 .
13 лютого, 16:49
1139

Жозе Алдо мріє про боксерський пояс

Чинний чемпіон UFC у напівлегкій вазі Жозе Алдо хоче завоювати боксерський пояс. Ще більше цікавих фактів про бійця  дізнавайтеся на  UFC на 2+2 .
1 лютого, 17:45
2561