Допінг, бої та скандали Джона Джонса
9 червня, 16:47 526

Допінг, бої та скандали Джона Джонса

Даніель Корм'є очікує, що Джон Джонс буде слабким та невпевненим на їхньому поєдинку під час  UFC 214, так як йому доведеться битися "чистим".

Тепер, коли екс-чемпіон UFC у напівважкій вазі Джон Джонс нарешті наближається до свого довгоочікуваного повернення після річного усунення, його суперники починають звертати на нього увагу знову. Днями Олександр Густафссон звинуватив Джонса у тому, що боєць пишається своєю схильністю до наркотиків, без яких не обходився жодний з поєдинків американця.

Найбільший суперник Джона Джонса, діючий чемпіон напівважкого дивізіону Даніель Корм'є заявив, що Джонс не матиме вибору, окрім як битися без допінгу, оскільки Антидопінгове агентство США уважно слідкує за спортсменом.

"Ви чули, що каже Олександр Густафссон. Він вважає, що Джонс приймав допінг протягом усієї кар'єри, – повідомив "ДіСі" у інтерв'ю для MMA Мania.Раніше не було антидопінгового агентства, але зараз все під контролем, тому я вірю, що у Анагаймі ми побачимо іншого Джонса. Цього разу він буде чистим, інакше його спіймають".

Під час свого попереднього виступу у квітні 2016 року на UFC 197 проти Овінса Сент-Прю Джонс виглядав не так блискуче, як завжди. Звичайно, він виграв поєдинок, але Корм'є відчуває, що слабкий бій був пов'язаний с тим, що Джон Джонс вийшов у Октагон без допінгу вперше за тривалий час. "Я думаю, Джонсу не сподобалось те, як він себе почував, коли бився проти Овінса Сент-Прю. Тому він повернувся до допінгу, та його спіймали на UFC 200, – каже "ДіСі". – Він все ще небезпечний, бо має багато навиків, він швидкий, у нього багато фізичних переваг у порівнянні зі мною. Але побачите, він буде трохи невпевнений, не такий агресивний, як завжди, і втомиться так само швидко, як на початку своєї кар'єри".

Ще більше цікавих фактів про бійців дізнавайтеся на UFC на 2+2. Дивіться "номерні" турніри щоп'ятниці о 23:00 на каналі 2+2.