Деніел Кормьє: «Я повинен повернутися до Восьмикутника»
11 січня, 14:32 2878

Деніел Кормьє: "Я повинен повернутися до Восьмикутника"

Деніел Кормьє завершує лікування після важкої травми та знову готовий вийти у Восьмикутник проти Ентоні Джонса.

Чемпіон UFC у напівважкій вазі Деніел Кормьє пройшов ще один курс лікування та навесні цього року сподівається захистити свій титул у поєдинку проти Ентоні Джонса.

Після травми, пов'язаної з розривом м'язів стегна, яка завадила проведенню бою з Ентоні Джонсом, спортсмен був змушений зробити перерву, щоб пройти тривале лікування, зокрема, за допомогою популярної протягом останніх років PRP-терапії – введення збагаченої тромбоцитами плазми крові, яка прискорює процес загоювання.

"Я повернувся до лікаря, щоб пройти PRP-терапію. Я дійсно намагаюсь пришвидшити процес лікування, - поділився Деніел Кормьє. – Я повинен повернутися до Восьмикутника. Я хочу битися з Ентоні Джонсом, тому я з усіх сил намагаюсь одужати. Сподіваюсь, це трапиться дуже скоро, і ми будемо битися навесні".

Це вже не перша травма бійця. У квітні 2016 року ще одна травма ноги змусила його відмовитись від поєдинку проти Джона Джонса на UFC 197. Про це повідомляє MMAjunkie.

А вже 20 січня, о 23:00, під час першої трансляцію боїв у легендарному Восьмикутнику глядачі каналу 2+2 зможуть побачити поєдинки чинного чемпіона у напівважкій вазі Деніела Кормьє та колишнього чемпіона у середній вазі Кріса Вайдмана. Трансляції турнірів UFC також будуть доступними на нашому сайті.