Деметріус Джонсон - рекордсмен найлегшого дивізіону
11 травня, 12:43 789

Деметріус Джонсон - рекордсмен найлегшого дивізіону

Президент UFC Дейна Вайт стримав своє слово та надіслав Деметріусу Джонсону усі його чемпіонські пояси.

Діючий чемпіон UFC у найлегшій вазі та автор однієї з найдовших серій захисту титулу (десять разів) Деметріус Джонсон нарешті отримав усі чемпіонські пояси, здобуті протягом п'яти років у Октагоні.

Боєць висловив обурення, що єдиний пояс, який він отримав, був у 2012 році під час першого завоювання титулу у поєдинку проти Джозефа Бенавідеса, у той час як інші чемпіони вихваляються кількома поясами одразу.

Керівництво UFC відповіло згодою та задовольнило вимогу спортсмена, як повідомляє ММА Мania. Світлину із трофеями боєць опублікував на свої сторінці у соцмережі.

Деметріус Джонсон наразі займає перше місце в офіційному рейтингу UFC серед кращих бійців незалежно від вагової категорії. У квітні цього року в рамках турніру UFC on Fox 24 Деметріус Джонсон повторив рекорд, встановлений Андерсоном Сілвою, провівши десятий послідовний захист чемпіонського титулу у своєму дивізіоні. Наприкінці 2017 року на бійця чекатиме рекордний одинадцятий захист. Чи доведе Джонсон свою непереможність знову?

А вже 12 травня о 23:00 канал 2+2 покаже боротьбу за титул чемпіона кращого бійця світу поза ваговими категоріями Деметріуса Джонсона та головного претендента Кіоджі Хорігучи

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.