Даніель Корм’є відмовиться від участі у турнірі UFC, якщо Макгрегор не буде битися того ж вечора
13 лютого, 16:49 1135

Даніель Корм'є відмовиться від участі у турнірі UFC, якщо Макгрегор не буде битися того ж вечора

Даніель Корм'є заявив, що хоче бачити на ринзі лише чинного чемпіона у легкій вазі ірландця Конора Макгрегора.

 

БІЛЬШЕ цікавих фактів про бійців дізнавайтеся на UFC на 2+2.

Після проголошення бою Даніель Корм'єЕнтоні Джонсон, який має відбутися під час турніру UFC 210 8 квітня, стало очевидним, що на переможця чекає поєдинок за титул із Джоном Джонсом, коли той повернеться у липні. Однак, президент UFC Дейна Вайт заявив, що більше не довірить Джонсу вести головний бій вечора після турніру UFC 200: 9 липня 2016 року у Лас-Вегасі Джон Джонс мав провести бій з Даніелем Корм'є, але бійця не допустили до поєдинку через порушення антидопінгової політики компанії.

Якщо Дейна Вайт стримає слово, Даніелю Корм'є або Ентоні Джонсону доведеться брати участь не у головному поєдинку вечора. Під час одного з своїх інтерв'ю Корм'є підкреслив, що у головному поєдинку того ж турніру хоче бачити лише Конора Макгрегора: "Ані Джон, ані я не будемо брати участь у поєдинку, якщо Конор Макгрегор не вийде на ринг".

А вже 17 лютого о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться трансляція ювілейного турніру 200 UFC - у легендарному Восьмикутнику титульні бої проведуть чинний чемпіон UFC у напівважкій вазі Даніель Корм'є та один з лідерів у напівлегкому дивізіоні Жозе Алдо.

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.