Даніель Корм’є
20 березня, 16:42 788

Даніель Корм'є: "Пам'ятайте, що минулого разу це завершилось поразкою у першому раунді"

Данієль Корм'є висловив незадоволення офіційним постером до майбутнього турніру UFC.

Вже на початку квітня на чемпіона UFC у напівважкій вазі Данієля Корм'є чекає захист титулу у поєдинку-реванші проти Ентоні Джонсона. Проте вже зараз він скаржиться на матеріали рекламної кампанії UFC.

На постері, який представляє турнір UFC 210, фотографія "ДіСі" знаходиться знизу, у той час як зображення його суперника Ентоні Джонсона розташоване зверху та займає значно більшу частину.

Данієль Корм'є відверто висловив своє обурення у соцмережі.

"Що це? Як довго "Гуркоту" (прізвисько Ентоні Джонсона. – Прим. ред.) довелося просити про це? Просто пам'ятайте, що минулого разу, коли суперник виглядав настільки великим на постері, його перемогли вже у першому раунді", – прокоментував боєць, маючи на увазі бій між Рафаелем дос Аньосом та Дональдом Серроне у грудні 2015.

Сам Джонсон також має причину для обурення – поразка у бою проти Корм'є зіпсувала його серію з дев'яти блискучих перемог поспіль.

"Я бився не на повну силу, – заявив у свою чергу Ентоні Джонсон. – Це викликає у мене роздратування. Тому наступного разу у цієї історії буде зовсім інший кінець".

Про це повідомляє Іsports Тimes.

Дивіться турнір UFC 210 наживо на телеканалі 2+2.

А вже 24 березня о 23:00 на каналі 2+2 у легендарному Восьмикутнику наймолодший чемпіон в історії UFC Джон Джонс захищатиме свій пояс в поєдинку проти одного з найсильніших бійців MMA Даніеля Корм'є.

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.