Даніель Корм’є
28 березня, 15:28 803

Даніель Корм'є чекає на матч-реванш проти Джона Джонса

Чинний чемпіон UFC у напівважкій вазі Даніель Корм'є все ще очікує на бій-реванш з Джоном Джонсом.

Одні з найбільших суперників та найкращих бійців напівважкого дивізіону, Даніель Корм'є та Джон Джонс вперше зустрілись під час UFC 182 у січні 2015 року. Того разу перемогу здобув Джонс. Пізніше його позбавили титулу (боєць спричинив аварію та втік з місця ДТП. – Прим.ред.). чемпіонський пояс перейшов до Корм'є після його перемоги над Ентоні Джонсоном.

Бій-реванш між ними мав відбутися UFC 200, але Джонс не пройшов антидопінгову комісію та був усунений від боїв до середини 2017 року. Вже за кілька місяців наймолодший чемпіон у історії UFC має повернутися у Восьмикутник. Корм'є офіційно заявив, що планує перемогти Джонса двічі перед тим, як завершить кар'єру.

"Звичайно, я хотів би битися з Джоном Джонсом. Це те, що я намагаюсь зробити з 2015 року, – повідомив боєць для Іnternational Business Times. – Це дуже тяжко – відміна бою, це страшно. Я впевнений, що через травми Ентоні Джонсону страшно було домовлятися про поєдинок зі мною. (Бій Корм'є – Джонсон на UFC 206 було скасовано через травму Даніеля Корм'є. – Прим.ред.) Мені також трохи страшно. Ми з Джонсом мали битися чотири рази, а билися лише один. Я мав битися з двома найсильнішими суперниками дивізіону – Александром Густаффсоном та Ентоні Джонсоном. За рік я переміг їх та готовий до реваншу".

Вже 9 квітня канал 2+2 покаже пряму онлайн трансляцію турніру UFC 210 із головним боєм Даніель Корм'є - Ентоні Джонсон. У поєдинку в середній вазі зійдуться Кріс Вайдман та Гегард Мусасі.