Біспінг
6 лютого, 15:07 2697

Чому варто подивитися UFC на 2+2

Як вже відомо, у січні телеканал 2+2 вперше в Україні розпочав офіційну трансляцію найпопулярнішої у світі серії турнірів зі змішаних єдиноборств – UFC. Найбільш видовищні бої 2015 – 2016 років, прямі трансляції "номерних" поєдинків та найвідоміші бійці планети, чиї імена не сходять з язиків не тільки у фанатів, а й, напевно, у кожного п'ятого: Конор Макгрегор, Джон Джонсон, Деніел Корм'є, Кріс Вайдман, Жозе Алдо, Майкл Біспінг, Стіпе Міочич, Нейт Діас, Коді Гарбрандт, Люк Рокхолд.

Обозреватель наводить добірку з п'яти пунктів, чому не дивитися та не захопитися UFC просто неможливо.

1. Видовищні поєдинки. Це не бокс, до якого так звикла українська аудиторія, у UFC головне – не просто перемогти суперника, а зробити це якомога красивіше та досконаліше.

2. Професійність. Щоб потрапити до UFC, потрібно бути не просто гарним бійцем. Потрібно бути кращим з кращих. Вийти у Восьмикутник – мрія кожного бійця будь-якого стилю.

3. "Ні" допінгу та нечесній грі. Незважаючи на той факт, що це – змішані єдиноборства, правила UFC доволі суворі та обмежують бійців не тільки у виборі прийомів, а й у вживанні допінгу чи у будь-яких інших спробах перемогти за допомогою "брудної гри". Потрапити у допінговий скандал чи отримати звинувачення в участі у договірному поєдинку – чи не найбільший страх бійців.

4. Стабільність. Якщо Дана Вайт оголошує про поєдинок, він відбудеться з вірогідністю у сто відсотків. Якщо один із суперників не зможе битися, йому на заміну швидко знайдеться інший бажаючий.

5. Українці в UFC. Нещодавно було підписано контракт з українським спортсменом у важкій вазі Дмитром Побережцем. Коли та проти кого боєць вийде на ринг, ще достеменно не відомо, проте вболівати тепер можна не тільки за іноземців. До цього на зарубіжній арені свого часу відзначились Микита Крилов і Марина Мороз.

ДІЗНАВАЙТЕСЯ найбільш вражаючі факти, найцікавішу інформацію у ПРОЕКТІ UFC на 2+2.

Цієї п'ятниці, 10 лютого, о 23:00, у легендарному Восьмикутнику зійдуться у поєдинку Люк Рокхолд та Майкл Біспінг. А вже з березня на глядачів 2+2 чекають прямі трансляції боїв.

 Трансляції турнірів UFC також будуть доступними на нашому сайті.