Даніель Корм’є
23 березня, 14:03 734

Бій "титанів" напівважкого дивізіону Корм'є та Джонсона: хто переможе цього разу?

На початку квітня на фанатів змішаних єдиноборств чекає новий турнір UFC, головний бій якого відбудеться між діючим чемпіоном у напівважкій вазі Даніелем Корм'є та його давнім суперником Ентоні Джонсоном.

Перша зустріч бійців пройшла у 2015 році на турнірі UFC 187. Того разу Джонсон мало не виграв у першому ж раунді завдяки сильним ударам, але в результаті зазнав несподіваної поразки у третьому раунді від більш витривалого суперника.

У очікуванні реваншу, який відбудеться в квітні у Буффало, Нью-Йорк, на UFC 210, фанати MMA та самі спортсмени роблять передбачення щодо можливого переможця вечору.

Днями Міша Циркунов, канадсько-латвійський боєць змішаних єдиноборств, який вважається кандидатом на чемпіонство у напівважкому дивізіоні, прокоментував майбутній поєдинок.

"Цього разу буде більш напружена боротьба. Ентоні Джонсон вже має план. Він розвідав ґрунт, він бився з Корм'є. Я думаю, що зараз – найкращий шанс для нього здобути пояс. З іншого боку, Даніель Корм'є має невелику перевагу. Він покращив свою техніку, наприкінці поєдинку, у четвертому чи п'ятому раунді ми це побачимо, якщо тільки Джонсон не зможе здолати його на початку бою", – поділився своїми очікуваннями від поєдинку боєць у ефірі BJ Penn Radio.

Дивіться UFC 210 із головним боєм Даніель Корм'є - Ентоні Джонсон на каналі 2+2 НАЖИВО вже 9 квітня. Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.