23 березня, 17:31 1214

31 березня на 2+2 титульний бій Ентоні Петтіса та Рафаеля дус Анжуса

31 березня о 23:00 на глядачів 2+2 чекає принциповий бій за титул чемпіона у легкій вазі американця Ентоні Петтіса та четвертого у рейтингу кращих бійців свого дивізіону Рафаеля дус Анжуса. 

2+2 покаже другий захист чемпіонського поясу Ентоні "Шоутайм" Петтіса проти претендента Рафаеля дус Анжуса.  За три місяці до бою Петтіс вперше вийшов у ринг після вимушеної відпустки через серйозну травму коліна. Здобувши чергову перемогу, він звернувся до керівництва UFC з проханням організувати йому зустріч в октагоні проти топового бійця дус Анжуса. 32-річний бразилець провів три успішні поєдинки, поборов скандального  Нейта Діаса, і все ж таки заслужив титульний бій. "Я б'юсь в UFC вже шість років і провів тут сімнадцять боїв. Цей титульний поєдинок – краща можливість у моїй кар'єрі. Я налаштований привезти пояс до Бразилії", — заявив дус Анжус. "Рафаель – хороший боєць, а я –  неперевершений. Ось і вся відмінність", — прокоментував майбутнє протистояння американець.

Також у Восьмикутнику за звання чемпіона зійдуться представниці легшої жіночої вагової категорії: американка Карла Еспара та одна з найкращих бійців UFC Йоанна Єнджейчик. Претендентка з Польщі отримала право провести чемпіонський бій після неоднозначного протистояння з Клаудією Гаделья, коли роздільним рішенням суддів перемогу віддали Йоанні.

Трансляції турнірів UFC в Україні коментує спортивний журналіст 2+2 Олег Шмідт. Разом з Олегом у студії 2+2 працюють тренер професійної команди з тайського боксу Анатолій Шпонарський та молодий український боєць ММА Дмитро Солопов.

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.