3 березня на 2+2 історичний бій Конора Макгрегора та Нейта Діаса
27 лютого, 15:27 2657

3 березня на 2+2 історичний бій Конора Макгрегора та Нейта Діаса

3 березня о 23:00 глядачі 2+2 зможуть побачити видовищне протистояння у напівсередній вазі другого номера у рейтингу найкращих бійців UFC поза ваговими категоріями Конора Макгрегора та найнепередбачуванішого бійця ММА Нейта Діаса. 

2+2 покаже дебютний виступ "Короля Дубліна" Конора Макгрегора у напівсередній вазі проти американця Нейта Діаса, відомого своїми брутальними вчинками. Спочатку зухвалий Макгрегор мав битися за титульний пояс у легкій вазі проти екс-чемпіона дивізіону Рафаеля дус Анжуcа, але Рафаель отримав травму стопи під час спарингу і вибув зі змагання. Новим противником ірландця в "Октагоні" призначили американця Нейта Діаса, котрий погодився на зустріч з найбільш високооплачуваним бійцем UFC за одинадцять днів до поєдинку. Впевнений у своїй перемозі, Конор заявив, що нокаутує американця у першому раунді: "Я поважаю Нейта. Але бізнес є бізнес. Він буде нокаутований у першому раунді". На заяву фаворита бою Діас відповів у своїй звичній манері: "Він може жорстоко побити мене, але мені байдуже. Не забувайте, що і він може "отримати на горіхи"".

Також на глядачів 2+2 чекає  жіноче протистояння у легендарному Восьмикутнику Холлі Холм, котра змогла вибороти чемпіонський пояс UFC у видатної Ронди Раузі, й американки Міші Тейт.

Трансляції турнірів UFC в Україні коментує спортивний журналіст 2+2 Олег Шмідт. Разом з Олегом у студії 2+2 працюють тренер професійної команди з тайського боксу Анатолій Шпонарський та молодий український боєць ММА Дмитро Солопов.

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.