24 лютого на 2+2 бої Джона Джонса та Діметріуса Джонсона
16 лютого, 13:07 2450

24 лютого на 2+2 бої Джона Джонса та Деметріуса Джонсона

24 лютого о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться трансляція турніру 197 UFC зі змішаних єдиноборств. На глядачів чекають видовищні протистояння чинного чемпіона у найлегшій вазі Деметріуса Джонсона та наймолодшого чемпіона за всю історію UFC Джона Джонса.

Найочікуванішою подією грандіозного бійцівського шоу мало стати повернення в "Октагон" Джона Джонса, котрий більше року був відсторонений від поєдинків керівництвом UFC, через те, що став винуватцем автомобільної аварії.  У чемпіонському протистоянні Джонс планував боротися проти одного з найсильніших бійців ММА Деніеля Корм'є. Але після того, як Корм'є отримав травму,  новим противником скандального Джонса призначили канадця Овінса Сен-Прю. Напередодні зустрічі зухвалий Сен-Прю заявив про свою готовність до жорсткого поєдинку: "Якщо я побачу можливість, то прикінчу Джона Джонса".  Незважаючи на те, що більшість була впевнена у перемозі американця, Джонс не поспішавскидати з рахунків потужного Овінса й гідно відповів на його погрози: "Той факт, що його вважають абсолютним андердогом, робить його небезпечнішим, адже йому нема чого втрачати".

Також глядачі 2+2 побачать восьмий захист чемпіонського титулу найкращого на сьогодні бійця UFC поза ваговими категоріями Деметріуса Джонсона у бою проти олімпійського чемпіона Генрі Сехудо. 

Трансляції турнірів UFC в Україні коментує спортивний журналіст 2+2 Олег Шмідт. Разом з Олегом у студії 2+2 працюють тренер професійної команди з тайського боксу Анатолій Шпонарський та молодий український боєць ММА Дмитро Солопов.

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.