19 травня на 2+2 титульний бій Жозе Алдо та Чеда Мендеса
12 травня, 18:15 1217

19 травня на 2+2 титульний бій Жозе Алдо та Чеда Мендеса

19 травня о 23:00 на глядачів 2+2 чекає видовищний бійцівський турнір зі змішаних єдиноборств UFC179. У Восьмикутнику чинний чемпіон у напівлегкій вазі Жозе Алдо зустрінеться з головним претендентом Чедом Мендесом. 

2+2 покаже бій за титул чемпіона у напівлегкій вазі одного з кращих бійців UFC Жозе Алдо та його непримиримого ворога в Октагоні Чеда Мендеса. Їх перший поєдинок закінчився у першому раунді потужним нокаутом від бразильця. Реванш мав відбутися раніше, але через травму чинний чемпіон відмовився від змагання. Тоді американець Чед Мендес не приховував свого обурення: "Альдо не зможе вічно від мене бігати. Бій буде і я заберу у нього пояс. Якщо він надто крихкий, щоб пройти через табір підготовки, то йому варто відійти в бік і дати іншим можливість стати чемпіоном". Жозе Алдо не пропустив звинувачення та відповів зухвалому супернику. "У мене травми, тому що я багато тренуюсь, аби побити тебе як минулого разу, – сказав бразилець. – Впевнений, ти не забув цього і досі згадуєш як жах".

Глядачі 2+2 також побачать боротьбу у Восьмикутнику амбіційного американця Філа Девіса та екс-претендента на пояс чемпіона UFC у напівважкій вазі Гловера Тейшейра.

Трансляції турнірів UFC в Україні коментує спортивний журналіст 2+2 Олег Шмідт. Разом з Олегом у студії 2+2 працюють тренер професійної команди з тайського боксу Анатолій Шпонарський та український боєць ММА Дмитро Солопов