17 лютого на 2+2 видовищні бої Даніеля Корм'є та Жозе Алдо
13 лютого, 11:54 3010

17 лютого на 2+2 видовищні бої Даніеля Корм'є та Жозе Алдо

17 лютого о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться трансляція ювілейного турніру 200 UFC зі змішаних єдиноборств. У легендарному Восьмикутнику титульні бої проведуть чинний чемпіон UFC у напівважкій вазі Даніель Корм'є та один з лідерів у напівлегкому дивізіоні Жозе Алдо.

Найнеочікуванішим протистоянням бійцівського шоу став поєдинок Даніеля "ДіСі" Корм'є та єдиного за всю історію UFC бійця, котрий провів 13 успішних захистів титулу, Андерсона Сілви. Спочатку суперником Даніеля Корм'є в "Октагоні" мав стати Джон Джонс, але Джонса відсторонили від турніру через допінг, а бій втратив статус "чемпіонського". Легендарний екс-чемпіон у середній вазі Сільва погодився провести бій проти американця за кілька днів до зустрічі. "Це особистий виклик для мене. Не допускаючи недооцінки чемпіона, я хочу сказати, що жадаю сам себе випробувати", – так Сільва прокоментував своє ризиковане рішення. "Я боротимусь з видатним бійцем. Я дуже радий і задоволений, що Андресон погодився вийти на заміну, але своє він отримає сповна", – відповів завжди ввічливий і шляхетний Корм'є на заяву суперника.

Також глядачі 2+2 зможуть побачити принципову боротьбу за титул "тимчасового" чемпіона у напівлегкій вазі відчайдушного Жозе Алдо, що сьогодні посідає четверте місце у рейтингу найкращих бійців UFC поза ваговими категоріями, й американця Френкі Едгара.

Трансляції турнірів UFC в Україні коментує спортивний журналіст 2+2 Олег Шмідт. Разом з Олегом у студії 2+2 працюють тренер професійної команди з тайського боксу Анатолій Шпонарський та молодий український боєць ММА Дмитро Солопов.

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.