9 червня, 13:12 773

16 червня на 2+2 чемпіонський бій Роббі Лоулера і Тайрона Вудлі

16 червня о 23:10 на глядачів телеканалу 2+2 чекає поєдинок чемпіона Роббі Лоулера та претендента Тайрона Вудлі – захист титулу у напівсередній вазі.

Головним боєм "номерного" шоу від провідного світового ММА-промоушену UFC 201 став бій між Роббі Лоулером та Тайроном Вудлі. Фантастичний американець Роббі "Безжалісний" Лоулер повернувся до Октагону після шестимісячної перерви, щоб довести свою першість та право на чемпіонський пояс напівсереднього дивізіону вже втретє. Кожний бій "Безжалісного" – справжня м'ясорубка, у якій він могутніми ударами буквально знищує суперників. "Вудлі – найнебезпечніший суперник у моїй кар'єрі. Гадаю, він буде у найкращій формі, тому я готуюсь до цього, змушую себе працювати та досягати значних результатів. Кожний новий раунд – небезпечний. Доки триває бій, я мушу зберігати концентрацію та уникати ударів суперника. Але мій прогноз такий: я його нокаутую", – відверто заявив Лоулер під час прес-конференції перед турніром.

Тайрон Вудлі, хоча й не має настільки технічно потужного послужного списку, має талант та бронебійний удар, але відрізняється нестабільністю та невмінням швидко перебудовуватися в ході поєдинку.

Трансляції турнірів UFC в Україні коментує спортивний журналіст 2+2 Олег Шмідт. Разом з Олегом у студії 2+2 працюють тренер професійної команди з тайського боксу Анатолій Шпонарський та український боєць ММА Дмитро Солопов.

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.