10 квітня, 10:48 1390

14 квітня на 2+2 титульний бій Деметріуса Джонсона та Джона Додсона

14 квітня о 23:00 на 2+2 відбудеться показ видовищної боротьби за чемпіонський пояс кращого бійця поза ваговими категоріями Деметріуса Джонсона та претендента  Джона Додсона.

2+2 покаже поєдинок у найлегшій вазі непримиренних суперників: чинного чемпіона свого дивізіону Деметріуса Джонсона проти переможця бійцівського турніру The Ultimate Джона Додсона. Бійці вже зустрічались в Октагоні після того, як Деметріус завоював титул у поєдинку проти Джозефа Бенавідеса. Завдяки технічній боротьбі Джонсону присудили перемогу рішенням суддів. З того часу перший і поки що єдиний чемпіон у своїй вазі встиг п'ять разів успішно захистити пояс, а Додсон тричі доводив своє лідерство у Восьмикутнику.

Після нищівної поразки претендент Джон Додсон одразу розпочав підготовку до матчу-реваншу. "Я чудовисько, котре лякає усіх у найлегшій ваговій категорії. І я знаю причину. Мої руки говорять самі за себе. Всі бояться того, що я можу зробити в Октагоні, особливо Деметріус Джонсон. Він боїться мого нокаутуючого удару, котрий змінить його статус з чемпіона на претендента", — заявив Додсон.

Також у ринг вийдуть брутальний білорус Андрій Арловський та екс-чемпіон UFC Френк Мір.

Трансляції турнірів UFC в Україні коментує спортивний журналіст 2+2 Олег Шмідт. Разом з Олегом у студії 2+2 працюють тренер професійної команди з тайського боксу Анатолій Шпонарський та український боєць ММА Дмитро Солопов

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.