12 травня на 2+2 титульний бій Деметріуса Джонсона і Кіоджі Хорігучи
4 травня, 17:34 1369

12 травня на 2+2 титульний бій Деметріуса Джонсона і Кіоджі Хорігучи

12 травня о 23:00 канал 2+2 покаже боротьбу за титул чемпіона кращого бійця світу поза ваговими категоріями Деметріуса Джонсона та головного претендента Кіоджі Хорігучи. 

На глядачів 2+2 чекає шостий захист чемпіонського поясу UFC Деметріуса Джонсона проти претендента з Японії Кіоджі Хорігучи. Джонсон перший і поки що єдиний чемпіон у найлегшій вазі. За три роки безпрограшних боїв він проявив себе як абсолютний лідер в Октагоні. Хоча шанувальники вважали Хорігучи явним андердогом зустрічі, Деметріус посилено тренувався перед поєдинком. "Він чудовий боєць. У Восьмикутнику він дуже активно рухається та використовує дистанцію між собою та суперником. Також Кіоджі швидко зменшує дистанцію. Мені потрібно нав'язати йому роботу у клінчі, спробувати його нокаутувати", – чинний чемпіон Джонсон не звик недооцінювати противника, тому уважно вивчав техніку претендента.

У клітці також зійдуться екс-чемпіон у напівважкій вазі  Куінтон Джексон та непередбачуваний боєць з Бразилії Фабіо Мальдонадо.

Трансляції турнірів UFC в Україні коментує спортивний журналіст 2+2 Олег Шмідт. Разом з Олегом у студії 2+2 працюють тренер професійної команди з тайського боксу Анатолій Шпонарський та український боєць ММА Дмитро Солопов.

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.