10 березня на 2+2 чемпіонський бій Фабрісіо Вердума та Стіпе Міочіча
3 березня, 16:09 2440

10 березня на 2+2 чемпіонський бій Фабрісіо Вердума та Стіпе Міочіча

10 березня о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться показ грандіозного бійцівського турніру UFC 198. У головному бою вечора за чемпіонський пояс зійдуться наразі перший у рейтингу найсильніших бійців у важкій вазі Стіпе Міочіч і  екс-чемпіон UFC Фабрісіо Вердум. 

2+2 покаже перший захист чемпіонського титулу Фабрісіо Вердума від невгамовного Стіпе Міочіча. Спочатку бразилець планував провести бій-реванш проти Кейна Веласкеса, але американець відмовився від участі у змаганні через травму спини. Вийти у легендарний Восьмикутник проти Вердума погодився Стіпе Міочіч, котрий напередодні приголомшливо нокаутував білоруського бійця Андрія Орловського. Претендент на пояс чемпіона у важкому дивізіоні заявив, що готовий перемагати навіть попри шалену підтримку Вердума у Бразилії, де має відбутися протистояння.  "Я бажаю пояс чемпіона і я заберу його. Додому я повернусь не з порожнім багажем, пояс чемпіона полетить зі мною", — так Міочіч спрогнозував результат майбутнього поєдинку. Тим часом Фабрісіо Вердум, котрий спершу відмовився від зустрічі, не приховував, що цей бій буде важким для обох бійців. "Я вже бачу свою перемогу. Але все залежить від обставин, адже завчасно не можна знати хід поєдинку. Легким бій не буде, Стіпе заслуговує на титульний бій".

Також глядачі 2+2 зможуть побачити протистояння у середній вазі видатного ветерана UFC Роналдо "Жакаре" Соуза та 37-річного бійця з Бразилії, потужного ударника Вітора Белфорта.

Трансляції турнірів UFC в Україні коментує спортивний журналіст 2+2 Олег Шмідт. Разом з Олегом у студії 2+2 працюють тренер професійної команди з тайського боксу Анатолій Шпонарський та молодий український боєць ММА Дмитро Солопов.

Онлайн трансляція турнірів UFC також доступна на сайті телеканалу 2+2.