3 червня, 15:42 920

09 червня на 2+2 чемпіонський бій Тайрона Вудлі та Стівена Томпсона

09 червня о 22:45 2+2 покаже бійцівський вечір зі змішаних єдиноборств UFC-209. Глядачі 2+2 зможуть побачити матч-реванш чинного чемпіона у напівсередній вазі Тайрона Вудлі та американця Стівена Томпсона.

Найочікуванішою подією  UFC-209 став захист титулу чинного чемпіона UFC у напівсередній вазі Тайрона Вудлі від претендента Стівена Томпсона. Суперники не вперше зустрічаються в Октагоні. Восени минулого року на UFC-205 рішенням суддів Вудлі зберіг свій титул. П'ятиразовий чемпіон світу з карате Стівен Томпсон розглядав бій як свого роду матч-реванш.

Тайрон Вудлі не поспішав битися з Томпсоном, бажаючи здолати найсильніших бійців дивізіону і стати абсолютним лідером, проте організатори вирішили інакше. "Нік Діас, Майкл Біспінг, Жорж Сент-П'єрр, я проведу ці бої. Перемога над ними зробить мене видатним бійцем напівсередньої ваги. Але сьогодні я просто намагаюсь обрати найкращий для себе бій. Давайте проведемо цей реванш, щоб всі замовкли, ми закрили цю книгу та перейшли до наступної частини", – прокоментував Вудлі майбутній поєдинок.

Трансляції турнірів UFC в Україні коментує спортивний журналіст 2+2 Олег Шмідт. Разом з Олегом у студії 2+2 працюють тренер професійної команди з тайського боксу Анатолій Шпонарський та український боєць ММА Дмитро Солопов.