15 вересня, 17:34 1114

ЗСУ привітали українських спортсменів-армійців

Урочисту церемонію вшанування спортсменів-армійців, які боронили честь та гідність української держави на міжнародній спортивній арені у Ріо під час Олімпійських ігор 2016, провели у Міністерстві оборони України.

З двох сотень спортсменів, які представляли Україну на світовій спортивній арені у Ріо, п'ятдесят чотири – спортсмени Збройних Сил України, які змагалися у таких дисциплінах, як стрільба, гімнастика, греко-римська боротьба та веслування.

Усього армійці вибороли шість медалей з загальних одинадцяти, з них 2 "золота" та 4 "срібла". Чотирнадцять спортсменів зайняли місця у першій десятці.

"Ми проводимо таку паралель між олімпійськими чемпіонами і тими військовослужбовцями, які захищають нашу державу на сході України. Там вони захищають честь і незалежність нашої держави, тут спортсмени виборюють імідж держави на світовому рівні", – повідомив під час церемонії нагородження Юрій Фіногенов, начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України.

Серед тих, кого урочисто привітали ЗСУ – гімнаст, олімпійський чемпіон і срібний призер Олімпійських ігор 2016 Олег Верняєв та Юрій Чебан, український каноїст, дворазовий олімпійський чемпіон (2012 та 2016).

Як нагороджували спортсменів у погонах, дивіться у випуску програми Спецкор на 2+2.