11 листопада, 14:53 2754

"Золоті гори": що чекає на майно з Межигір'я?

Продовжується опис статків президента-втікача Віктора Януковича. Кому належатиме Межигір'я після цього та хто опікується резиденцією зараз, спробувала розібратися програма Спецкор на 2+2.

Все ще триває опис майна у Межигір'ї, слідчі ГПУ обіцяють, що цей процес буде завершено вже до Нового року. Після опису на всі статки буде накладено арешт.

Наразі Межигір'ям, яке стало музеєм для туристів та тимчасовим прихистком для переселенців з Донбасу, опікуються волонтери, хоча насправді резиденцією та майном президента-втікача мало б займатись ще не створене Національне агентство з питань управління активами одержаних від корупційних та інших злочинів.

"Процес дуже тривалий. Тільки 16 червня почався процес вибору Голови цього агентства, який на теперішній час ще не завершений. Коли воно буде сформоване, теж не зрозуміло. Логічно було би, якщо певні організації можуть це робити, то їм доручати, щоб вони несли відповідальність", - коментує ситуацію Сергій Горбатюк, заступник керівника Головного слідчого управління ГПУ.

Окрім цього, знову поновили справу щодо пошуків "золотого батона", закриту минулого року.

Що станеться з Межигір'ям та як поліція планує шукати викрадачів головного "скарбу" колишнього Президента України – дивіться у програмі Спецкор на 2+2.