11 березня, 11:47 1428

Затишшя терористи використовують для перегрупування своїх військ

Поки Київ виконує Мінські домовленості - бойовики на окупованих територіях імітують прагнення до миру. Цей час затишшя терористи використовують, за даними штабу АТО, для перегрупування своїх військ.

На окремих ділянках помітна значна кількість техніки і найманців. Так, наприклад, замість відведення важкої зброї біля Щастя й Станиці Луганської - навпаки потужне зосередження техніки. Та сама ситуація поблизу Пісків та Авдіївки. На залізничний вузол у Дебальцевому з Росії пруть ешелони з технікою та людьми. Зокрема, прибуло 10-ть САУ, 9-ть танків і 5-ть БМП-2. Найобстрілюванішим залишається донецький напрямок. 

"Агресивні дії збройних формувань та застосування мінометів свідчать про наміри продовжувати бойові дії та не допустити мирного врегулювання на Донбасі, - зазначає Заступник Міністра оборони України Петро Мехед. - Під агресивними діями у відомстві відзначають зосередження техніки та посилення позиції неподалік Щастя, Станиці Луганської, Маріуполя та Авдіївки. Для підвезення важкого озброєння терористи активно використовують захоплений Дебальцівський залізничний вузол".

Те що терористи нібито готуються до наступу – кажуть і в полку "Азов", мовяляв, вони перехопили розмови сепаратистів у яких ідеться, що напад може статися після 10-го березня. Та й самі окупанти не приховують, що не збираються сидіти на місці. Проте, в Міноборони кажуть – цілком можливо, що наступ – це своєрідна тактика залякування мирного населення та наших солдатів. І в разі наступу, відбити атаки вони готові. У бійців і досі залишається важке піхотне озброєння яким можна зупинити важку техніку на той час, доки на основні позиції повернуть уже відведену артилерію.