2 грудня, 16:25 2610

Серця патріотів: нагороду за свої зусилля отримали найактивніші українські волонтери

Вже третій рік поспіль ініціатива Євромайдан SOS збирає небайдужих з усієї країни, щоб нагородити Волонтерською премією. 

Євромайдан SOS знову скликав найактивніших волонтерів, щоб подякувати тим, хто робить для нашої країні ті речі, які не хоче або не може робити офіційна влада. Дев'яносто п'ять номінантів, три переможці, близько трьохсот гостей зібрались 30 листопада.

Серед переможців - відомий волонтер Антон Дубішин, допомагати та виступати з лекціями хлопцю не заважає навіть невиліковна хвороба.

"Треба робити добрі справи не заради премії, а заради того, щоб бути корисним людям", – стверджує Антон.

Ще один номінант – Людмила Глондар. Жінка спрямовує усі зусилля на пошук та звільнення українських бранців, які потрапили у ворожий полон під час бойових дій.

До номінантів потрапили і волонтери-медики, які віддають усі сили задля забезпечення нашої армії необхідними медикаментами та персональними аптечками, "бойові швачки", які власноруч виготовляють одяг для бійців АТО, а також артисти мистецької сотні.

"Якби не ці люди, які стояли, мерзли на холоді, лежали в окопах… Не допомагати їм – це було б егоїстично, неправильно", – переконаний Артем. Хлопчик страждає на тяжку недугу – саркому, але їздить з виступами до бійців у госпіталі.

Приз глядацьких симпатій цього року отримав 80-річний Аскольд Наумець. Незважаючи на вік, волонтер активно допомагає ветеранам АТО з інвалдіністю. 

Про героїв невидимого фронту у програмі Спецкор на 2+2.