27 березня, 11:18 3342

"Правому сектору" пропонують вступити до лав Нацгвардії або ЗСУ

Добровольчим підрозділам пропонують залишити передову у зоні проведення антитерористичної операції. За умови - якщо бійці-добровольці не увійдуть до офіційних підрозділів Збройних сил, або частин Національної гвардії.

Про це повідомляє керівництво сектору "М". 

Наразі, йдеться лише про бійців добровольчого українського корпусу "Правий сектор", які боронять ділянку передової у районі Широкиного. Самі бійці поки що взяли час на роздуми, адже покидати зону бойових дій не хочуть. Водночас, керівництво сектору "М" стверджує, що силоміць випроваджувати добровольців із зони АТО - ніхто не буде.

"Керівницто запропонувало "Правому сектору" прийняти рішення та вступити до лав національної гвардії або ЗСУ відповідно через військомати, - каже прес-офіцер сектору "М" Олег Сушинський. - Представники Правого сектору погодилися і взяли час на роздуми. Ніяких ультиматумів, термінів там не було. Там було просто запропоновано через деякий час надати відповідь. Поки що нам відповідей не було, але в деяких ЗМІ з'являється інформація, що їх завтра чи післязавтра мають вивести із сектору "М". Такого не має. Ніхто насильно їх виводити звідти не буде".