17 жовтня, 16:12 3598

"Пісні війни" прозвучали у Львові

У Львові стартував мистецько-соціальний проект "Пісні війни", який має об'єднати колишніх бійців та відомих виконавців.

"Ніхто цього не зробить краще, ніж бійці. Вони знають, про що вони співають", – переконаний Богдан Ковальчин, демобілізований боєць АТО та учасник проекту "Пісні війни". Разом із українським виконавцем Арсеном Мірзояном колишній десантник випустив пісню, яку було презентовано до Дня захисника України.

Ще один з учасників, Олександр Рожко на війні не вперше, але знає: "От якраз в Афганістані я зрозумів, що пісня дуже сильно підтримує хлопців. Коли я приїжджав з виїздів, хлопці чекали, щоб я заграв на гітарі щось про Україну, про дім. І я зрозумів, що пісня являється моральною складовою будь-якої армії".

Цей проект покликаний не тільки розповісти слухачам, що таке фронтові будні, а й являється своєрідною психологічною реабілітацією для бійців.

"В альбом мало би увійти порядку п'ятнадцяти пісень. Станом на зараз вже записано п'ять", – повідомляє Галина Гузьо, ініціатор проекту.

Альбом має вийти наступного року – на створення кожної пісні творча група витрачає кілька місяців. А до кінця цього року організатори обіцяють вихід ще двох чи трьох синглів.

Програма Спецкор на 2+2 на власні очі побачила, як створюються найпатріотичніші музичні композиції, подробиці у ВІДЕО.