27 вересня, 11:43 1361

Нік Вуйчич: "Мені є що розказати"

Минулої неділі, 25 вересня, до столиці завітав легендарний тренер-мотиватор, австралієць Нік Вуйчич – людина, яка змогла здолати фізичні перепони та навчитися жити повноцінним життям.

Нік Вуйчич, людина, відома, без перебільшення, по всьому світу, прилетів до Києва поділитися власним досвідом позитивного мислення та життя без перепон. Ніку 33 роки, він народився з рідкісною патологією і тому не має кінцівок, але це не заважає чоловіку бути мотиваційним тренером та автором книжок, вести активне, насичене життя: плавати, стрибати з парашутом, грати в футбол. А головне – допомагати іншим словом і ділом, та власним прикладом сильної особистості.

"Я дуже радий знову бути тут. Мені є що розказати. Минулого разу я розповідав людям про мотивацію. А от зараз поговорю з ними про віру, яка допомагає рухатись вперед", – поділився сам Нік Вуйчич перед зустріччю з аудиторією.  

"Нашою ціллю було, щоб українці зараз, у такі складні часи, могли отримати підбадьорення, натхнення від людини, яка багато чого досягла, не дивлячись на те, що у нього багато чого немає", – каже Яна Кучеренко, організатор візиту Ніка Вуйчича.

Серед гостей – бійці АТО з інвалідністю, які також завітали, щоб надихнутись прикладом незламного австрійця.

"Мені принесли цю книжку, я не міг повірити своїм очам. Він надає наснаги. Треба боротися, треба жити, для чогось же ж залишив Бог життя", – розповідає про перше знайомство з Ніком Вуйчичем Олександр Чалапчій, ветеран АТО та учасник проекту "Переможці".

Організатори зустрічі сподіваються, що це також зможе привернути увагу держави та українців до проблем людей з інвалідністю.

"В нас немає розуміння в більшості, ані в українських чиновників, ані в українців, з чим зіштовхуються щодня люди з інвалідністю, особливо ті, що пересуваються на інвалідних візках. Звісно, що міста України не пристосовані, і хочеться зрушити цю ситуацію. Я дуже вірю, що візит Ніка Вуйчича цього разу зможе змінити якимось чином цю ситуацію", – переконана Соломія Вітвицька.

Подробиці візиту, напевно, найпозитивнішої людини у світі дивіться у програмі Спецкор на 2+2.