22 вересня, 12:05 2642

Кохання сильніше за війну

Навіть війні не під силу розділити двох закоханих – травматолога Вікторію та бійця Андрія. Адже коли дружину мобілізували, чоловік без вагань поїхав за коханою…

У селищі Володарське в секторі "М" військово-польовий госпіталь №61 на час затишшя на передовій змінив принципи надання допомоги. Тепер у медиків є час доліковувати бійців на місці до цілковитого одужання та допомагати цивільним і місцевим. Лікарі з полегшенням зазначають, що така ситуація свідчить про вичерпування конфлікту. За минулий тиждень лікарі прийняли 87 поранених, ще 58 – потрапили в госпіталь через те, що випили зайвого.

"Є і поранені, і травмовані. Але їхня кількість у порівнянні з першими тижнями та місяцями роботи госпіталю значно зменшилась", - повідомив підполковник медичної служби Юрій Качуровський.

Травматолог Вікторія свою першу операцію здійснила на передовій. Тепер їй навіть важко порахувати скількох врятувала, тому що кількість прооперованих солдатів давно перевалила за сотню. Дівчина отримала повістку про мобілізацію відразу після того, як одружилась зі своїм коханим – Андрієм.

"Для нас провели двотижневі навчальні курси і відразу відправили на фронт, не пояснивши куди саме. Чоловік, звичайно, переживав, тому що не знав, ні куди я їду, ні де я буду", - розповіла Вікторія.

Андрій, довго не думаючи, прийняв рішення підписати контракт, аби бути з дружиною, де б вона не опинилась.

"Як я її одну залишу", - з усмішкою зазначив чоловік.

Коли подружжя планує демобілізуватись? Та як відгукуються місцеві про польову медичну допомогу? Про це у відео.