27 грудня, 15:55 4372

Джон Ющенко – канадієць, який служить в українській армії

Громадянин Канади із українським корінням та відомим прізвищем подолав тисячі кілометрів, аби допомогти країні, якій належить його серце – Україні.

Джон Ющенко, хоч і не родич екс-президента України, але палкий її прихильник: заради захисту нашої країни чоловік ще у 2014 році полишив у Канаді дім та родину, щоб застосувати усі свої знання та вміння тут.

"Дуже має великі здібності до ремонту техніки, бо сам по спеціальності він механік. І що мене вразило в першу чергу, це його патріотизм до України", – розповідає про побратима Ігор Бороздюк, військовослужбовець 80-ї аеромобільної бригади.

Патріотизм та любов до України у Джона Ющенка в крові – дідусь та бабуся чоловіка були українцями. Тому коли почалась війна, він, не роздумуючи ані хвилини, підписав контракт із армією.

"Є люди, які думали, що я божевільний: "Що ти там робиш, це не твоя війна, це політика". Але є люди, які розуміли, і вони дуже вдячні", – ділиться сам Джон.

Тут він вже опанував професію механіка-водія танка – не за півроку, а лише за три місяці – та планує залишитися, доки не закінчиться війна.

Про канадсько-українського десантника-патріота – у Спецкор на 2+2.