СЛІДАМИ ЗАГУБЛЕНОГО СВІТУ
Якщо ти бачиш навколо себе щось надзвичайне - розкажи про це усім!
Щодня ми стаємо свідками подій, які вражають і шокують одночасно: аномальні об'єкти, природні стихії, містичні знахідки та незвідані явища, які знаходяться на межі реального та потойбічного світів.

Поділись власною унікальною історією, завантажуй відео та фото. Можливо, саме твоя розповідь потрапить у новий сезон проекту «Загублений світ» на каналі 2+2.

Твоє імя
Електронна адреса
Номер телефону
Посилання на твоє відео
Завантаж фотографії
Розкажи свою історію
Валерій Сараула
Найчастіше те, що ми бачимо на Землі, це рукотворні, засекречені об'єкти, котрі час від часу доступні для людського ока. Але я впевнений, що прибульці все ж таки існують. Мені лише раз вдалось побачити щось схоже на інопланетний об'єкт. Це був 2007 рік, тоді мій телефон не міг приблизити фото настільки, аби я зрозумів, що саме це було. Тому хтозна, може, я дійсно бачив щось інопланетне. А от сни - дуже цікава тема. Вони можуть повторюватися. Від мене, наприклад, часто чують фразу: «О, це я вже бачив уві сні!».
Максим Сухенко
Мені не раз доводилось стикатися зі стихією і її наслідками. У 2003 році я разом з групою українських журналістів перебував в іранському місті Бам, куди після потужного, семибального землетрусу був направлений мобільний шпиталь МНС. Побачене шокувало. Місто, побудоване із глинобитних матеріалів, було фактично стерте з лиця землі. За сім секунд загинуло майже 75 тисяч людей. Легендарна фортеця Арг-е Бам, яка простояла тисячу триста років, за мить перетворилася на гору уламків.
Геннадій Попенко
Інколи нереальні події відбуваються прямо на знімальному майданчику. Так під час першої проби програми вся команда дуже нервувалась, сперечалися, довго не могли знайти компроміс. Одне слово, розкидалися енергією. Приїжджаю додому після зйомки і з теленовин дізнаюсь, що половини селища, в якому ми знімали «Загублений світ», вже нема. Згоріло. Пожежа спалахнула миттєво. Приблизно о тій самій годині, коли ми виїхали із селища.