будні 18:30 23:30 19125

"Спецкор"

Найперші новини з епіцентру бойових дій!

Новини "Спецкор" - це перший проект на українському телебаченні, в якому ведучі також є спеціальними кореспондентами. Основний акцент у програмі робиться на події з зони АТО. Руслан Ярмолюк та Олександр Моторний - високопрофесійні військові кореспонденти, які вміють працювати в гарячих точках. Завдяки їх сміливості, глядач телеканалу "2+2" бачить на власні очі ситуацію з передової і першим дізнається про те, що там відбувається. Адже ведучі по черзі виїжджають в зону бойових дій на Сході України, щоб оперативно розказати і показати актуальні новини з місця подій.

Останні випуски

На будівельному майданчику Львова сталася трагедія

Під час підготовчих робіт до зведення багатоповерхівки будівельні плити причавили людей. Один робітник загинув, інший - отримав тяжкі травми. Лікарі борються за життя постраждалого, а поліцейські водночас вивчають усі обставини інциденту.          
24 березня, 19:57
0

Елайдж Морґан став священиком київського патріархату

Його знали, як головного фінансового аналітика Міністерства оборони США, а нині Елайдж Морґан перекваліфікувався на священика київського патріархату.        
24 березня, 19:51
0

У застуника мера Чопа виявили подвійне громадянство

Заступник мера закарпатського міста Чоп пішов у відставку після того, як в нього виявили подвійне громадянство. Напередодні в Інтернеті невідомі розмістили відео, на якому посадовець Оскар Балог, перетинаючи україно-угорський кордон, надав прикордонникам червоний паспорт. Як твердить автор відео, це було посвідчення громадянина Угорщини. Після розмови в облуправлінні СБУ посадовець написав заяву на звільнення за власним бажанням.            
24 березня, 19:45
0

Олександрійський вертолітний полк святкує третю річницю створення Нацгвардії

Вони були першими - і в Чорнобилі, і в АТО. Олександрійський вертолітний полк на Кіровоградщині святкує третю річницю створення Національноі гвардії. Зо три сотні льотчиків та техників пройшли урочистим маршем сьогодні і вшанувати пам'ять бійців підрозділу, які загинули на Сході країни.          
24 березня, 19:39
0