понеділок – четвер 20:15 19498

"Схватка"

На 2+2 прем'єра детективного серіалу "Схватка"!

АНОНСИ СЕРІЙ

Сучасне місто сповнене небезпеки. Добрий знайомий може виявитися серійним вбивцею, прогулянка в парку – закінчитись викраденням, а запрошення на дружню вечірку – перетворитися на жах смертельного полону. Співробітники спецпідрозділу поліції займаються розслідуванням найтемніших і найплутаніших злочинів. Тут працюють кращі у своїй справі: оперативники, криміналісти, експерти, психологи, "хакери". У них різні темпераменти і різні методи роботи, але мета одна – встановити порядок і покарати вбивцю. Щодня вони вступають у принципову сутичку зі злочинцями, щоб зробити рідне місто більш безпечним.

Не пропустіть прем'єру серіалу "Схватка" 17 квітня на 2+2. Дивіться серії з понеділка по четвер о 20:15.

Тисни на персонажа, аби більше дізнатись про нього.

    

    

У головних ролях: Петро Крилов, Інна Приходько, Даша Трегубова, Олексій Череватенко, Микола Бутковський, Влад Никитюк

Режисери: Віталій Ващенко, Андрій Мозговий, Володимир Онищенко, В'ячеслав Альошечкін, Вікторія Кругла

Продюсери: Віктор Приходько, Артем Приходько

Хронометраж серії: 45 хвилин

Кількість епізодів: 16

Виробництво: кінокомпанія Pro TV

Останні випуски

Схватка 7 серія. Удаваний хворий

Дивись онлайн серіал Схватка - 7 серія, Удаваний хворий.  Прямо у коридорі лікарні відбувається напад на хірурга, лікаря б'ють по голові тупим предметом. Найдивніше, що нападник - його друг і колега, невролог Шатний. Візит додому до підозрюваного шокує слідчих, вони знаходять труп дружини Шатного. За один день шановний фахівець і сім'янин перетворився на вбивцю і небезпечного психа.  Дивись 7 серія Схватка онлайн.
26 квітня, 20:50
0

Схватка 6 серія. Шульга

Дивись онлайн серіал Схватка - 6 серія, Шульга.  На дорозі у своїй машині вбивають чиновника одним сильним ударом ножа. Чоловік займав значне місце в управлінні залізниці, тому професійна діяльність стає першим мотивом для злочину. У колективі думки про начальника розходилися, крім того, в компанії ходили чутки про крадіжки і марнотратства. А про вбивцю точно відомо тільки одне: він лівша, до такого висновку прийшла експертиза після огляду тіла.  Дивись 6 серія Схватка онлайн.
25 квітня, 21:10
0

Схватка 5 серія. Ідентичність

Дивись онлайн серіал Схватка - 5 серія, Ідентичність.  Під час затримання злочинців вбивають відомого вченого, який виявляється, попри свій авторитет у суспільстві, пов'язаним з кримінальним світом. Незадовго перед смертю вчений попросив своїх друзів знищити всі дані на його комп'ютері, що сильно ускладнює слідство. Однак очевидно, що один друг встиг ознайомитися з інформацією, яку хотів стерти убитий. Його наукові досягнення вирішили використовувати в своїх цілях злочинці.  Дивись 5 серію Схватка онлайн.
24 квітня, 21:10
0

Схватка 4 серія. Кладовище

Дивись онлайн серіал Схватка - 4 серія, Кладовище.  Вбивають начальника похоронного бюро, під час обшуку в приміщенні знаходять велику кількість наркотиків. Гашиш молодого помічника, у якого є алібі на час трагедії. Хлопець розповідає про загрози, начальнику часто дзвонив божевільний з дивними заявами. А на самому кладовищі по ночах відбуваються дивні махінації.  Дивись 4 серію Схватка онлайн.
20 квітня, 21:10
0