понеділок – четвер 20:15 21951

"Схватка"

На 2+2 детективний серіал "Схватка"!

АНОНСИ СЕРІЙ

Сучасне місто сповнене небезпеки. Добрий знайомий може виявитися серійним вбивцею, прогулянка в парку – закінчитись викраденням, а запрошення на дружню вечірку – перетворитися на жах смертельного полону. Співробітники спецпідрозділу поліції займаються розслідуванням найтемніших і найплутаніших злочинів. Тут працюють кращі у своїй справі: оперативники, криміналісти, експерти, психологи, "хакери". У них різні темпераменти і різні методи роботи, але мета одна – встановити порядок і покарати вбивцю. Щодня вони вступають у принципову сутичку зі злочинцями, щоб зробити рідне місто більш безпечним.

Тисни на персонажа, аби більше дізнатись про нього.

    

    

У головних ролях: Петро Крилов, Інна Приходько, Даша Трегубова, Олексій Череватенко, Микола Бутковський, Влад Никитюк

Режисери: Віталій Ващенко, Андрій Мозговий, Володимир Онищенко, В'ячеслав Альошечкін, Вікторія Кругла

Продюсери: Віктор Приходько, Артем Приходько

Хронометраж серії: 45 хвилин

Кількість епізодів: 16

Виробництво: кінокомпанія Pro TV

Останні випуски

Схватка 15 серія. Викрадена

Дивись онлайн серіал Схватка - 15 серія, Викрадена.  Чоловік випадково зустрічає в супермаркеті свою сусідку,що, як він раніше думав, померла 5 років тому. Він звертається до поліції, щоб органи розібралися, що сталося з дівчиною, яку колись визнали мертвою після трагічного випадку з нареченим. Батько дівчини був впевнений, що хлопець силою забрав її з дому і підстроїв аварію, щоб усі подумали, ніби молода пара потонула, бо дочка, на його думку, ніколи б не пішла з дому сама.  Дивись 15 серія Схватка онлайн.
16 травня, 21:00
0

Схватка 14 серія. Лотерейний квиток

Дивись онлайн серіал Схватка - 14 серія, Лотерейний квиток.  На дорозі збивають чоловіка при дивних обставинах. Загиблий перебігав багатосмужну дорогу у темний час доби, хоча міг спокійно перейти по пішохідному мосту біля місця трагедії. Розслідування з'ясовує, що чоловікові незадовго до смерті дуже пощастило - він виграв величезну суму грошей у лотереї. Оперативники знаходять дівчину, що збила чоловіка і поїхала, проте вона впевнена, що її провини у смерті чоловіка немає.  Дивись 14 серія Схватка онлайн.
15 травня, 21:05
0

Схватка 13 серія. Смертельний постріл

Дивись онлайн серіал Схватка - 13 серія, Смертельний постріл.  Під час відпочинку на природі стріляють в молодого хлопця, хтось зміг підкрастися до компанії на максимально близьку відстань і вистрілити в жертву майже в упор, але ніхто нічого не помітив. Оперативники приходять до висновку, що таке під силу тільки справжньому професіоналу, однак що міг зробити звичайний програміст, щоб прогнівити вбивцю та замовників?  Дивись 13 серія Схватка онлайн.
11 травня, 21:10
0

Схватка 12 серія. Хижак

Дивись онлайн серіал Схватка - 12 серія, Хижак.  На автобусній зупинці невідомий залишає сумку з розчленованим тілом. Експертиза з'ясовує, що вбита - дівчина, про зникнення якої заявили тиждень тому. Останній запис в її щоденнику про зустріч з молодим чоловіком, у якого проблеми з управлінням гнівом. Експерт випадково знаходить схожу справу річної давнини у архіві, після чого стає зрозуміло: вбивця - не новачок.  Дивись 12 серія Схватка онлайн.
10 травня, 21:05
0