четвер 19:20 68806

"Секретні матеріали"

Інформаційні війни проти України, закордонні шпигуни і провокатори! На "2+2" проект спецрепотажів "Секретні матеріали"!

Журналістські розслідування на актуальні теми, які раніше були під грифом "цілком таємно" – від будинків та яхт можновладців до діяльності диверсійних іноземних груп на території України. Кожен випуск - це спецрепортаж, розслідування журналіста на одну зі злободенних тем.

Ви не почуєте цієї інформації ані в новинах, ані в аналітичних програмах. Вам не розкажуть про це на шпальтах газет. "Секретні матеріали" розкриють таємні схеми збагачення в державі, сенсаційні факти, що не підлягають сумнівам, і назвуть прізвища чиновників, які замішані в тіньовому фінансовому обігу.

За чий рахунок і як збагатилася сім'я Януковича? Хто готував  ґрунт в Україні для російської окупації? Які російські шпигуни, провокатори та диверсійні групи діють на території України?

Наша зброя - правда!

Дивіться "Секретні матеріали" в ефірі "2+2" у четвер о 19:20, у неділю о 13:00.

 

Читайте також: 

На "2+2" прем'єра оновлених "Секретних матеріалів": ведучою 45-хвилинного недільного випуску стане Кароліна Ашіон

Останні випуски

Як чиновники роздали бійцям АТО по 12 соток болота

Земельний наділ кожному учаснику АТО – благородна ініціатива від держави. Однак, в українських реаліях завжди знайдуться ті, хто все зіпсує. Місцеві чиновники не вміють інакше – якнайшвидше роздати що-небудь, інакше до них буде забагато претензій. Біда в тім, що хороші земельні ділянки вже давно привласнені чи продані, тож бійцям дістається усе найгірше. Приміром, “курортна” місцевість на болоті.  
26 грудня, 12:45
0

Хто з українських політиків готовий подарувати новорічне свято мешканцям сиротинця

Напередодні свят на свої подарунки чекає кожна дитина. Українські політики активно обирають для нащадків смартфони і планшети. Тим часом українські сироти в дитбудинках цього року можуть знову залишитися без маленьких приємнощів під ялинкою. Журналісти "Секретних матеріалів" вирішили зібрати кошти на подарунки для мешканців дитбудинків, а заразом і перевірити українських політиків на емпатію й схильність до добрих справ.  
26 грудня, 12:20
0

Секретні матеріали. Випуск за 25 грудня 2016 року

Хто з українських зірок погодиться поїхати у вкрадений Крим на закриту вечірку Після анексії Криму та війни на Донбасі український і російський шоу-бізнес розійшлися по різні боки барикад. Журналісти «Секретних матеріалів» провели зірковий експеримент і з'ясували, хто ж з українських зірок погодитися поїхати в анексовани Крим на закриту вечірку до окупантів Як легко втягнути людини в секту Прямо на сцені вони обіцяють вилікувати вас від смертельних хвороб, зняти родове прокляття, зцілити душу і тіло. Вони збирають найбільші зали країни, а тисячі людей, як загіпнотизовані, віддають останні гроші, коштовності, майно за їх пророцтва. Сьогодні в Україні налічується майже 130 релігійних сект.
25 грудня, 14:32
0

Діти на продаж

Діти в Україні стали товаром. Журналісти "Секретних матеріалів" проникали в злочинний ринок і практично купили дитину. Ми дізналися, хто продає новонароджених, з'ясували для чого їх купують і розповіли, хто і як може відібрати вашу дитину для продажу?
22 грудня, 20:30
0
Новини проектів

Живий товар. Хто в Україні продає дітей?

Хто накопичує статки на продажу малечі та скільки заробляють  ділки, з'ясували Секретні матеріали  на 2+2.
21 грудня, 12:05
231

Виплати учасникам Майдану. Як економлять на героях?

Скільки чиновники заборгували тим, хто боровся за майбутнє України, з'ясували Секретні матеріали  на 2+2.
13 грудня, 15:27
299

Життя над прірвою

Чому влада залишила без допомоги одеситів, котрі втратили власні домівки, дізнавалися Секретні матері али  на 2+2.
6 грудня, 15:04
504

Ростовський "свідок". Навіщо Янукович погодився на допит?

Які приховані мотиви виступу екс-президента України та хто був зацікавленим у публічній появі казнокрада, з'ясували Се кретні матеріали  на 2+2.
29 листопада, 18:00
515