четвер 19:20 71532

"Секретні матеріали"

Інформаційні війни проти України, закордонні шпигуни і провокатори! На "2+2" проект спецрепотажів "Секретні матеріали"!

Журналістські розслідування на актуальні теми, які раніше були під грифом "цілком таємно" – від будинків та яхт можновладців до діяльності диверсійних іноземних груп на території України. Кожен випуск - це спецрепортаж, розслідування журналіста на одну зі злободенних тем.

Ви не почуєте цієї інформації ані в новинах, ані в аналітичних програмах. Вам не розкажуть про це на шпальтах газет. "Секретні матеріали" розкриють таємні схеми збагачення в державі, сенсаційні факти, що не підлягають сумнівам, і назвуть прізвища чиновників, які замішані в тіньовому фінансовому обігу.

За чий рахунок і як збагатилася сім'я Януковича? Хто готував  ґрунт в Україні для російської окупації? Які російські шпигуни, провокатори та диверсійні групи діють на території України?

Наша зброя - правда!

Дивіться "Секретні матеріали" в ефірі "2+2" у четвер о 19:20, у неділю о 13:00.

 

Читайте також: 

На "2+2" прем'єра оновлених "Секретних матеріалів": ведучою 45-хвилинного недільного випуску стане Кароліна Ашіон

Останні випуски

Як заробити на весіллі - Секретні матеріали

Найбільш розповсюджена схема заробітку українських жінок – лише за штамп у паспорті наречені отримують непогану суму грошей. А іноземні нелегали таким чином можуть не боятися депортації. Скільки українки заробляють на заміжжі з біженцями, де знайти такого нареченого і на що готові дівчата заради кількох тисяч доларів - дивіться у Секретних матеріалах за 27 лютого 2017 року.
21 квітня, 09:57
0

Липові довідки та небезпечні захворювання - Секретні матеріали

Герой нашого сюжету Віталій полюбляв плавати у басейні, але після того, як у нього з’явився висип – задумався про медкомісію. Важливі довідки багато хто просто купує без проходження огляду. Зараження інфекціями стали частішими і у школах та дитячих садках. Журналісти Секретних матеріалів проведуть експеримент і спробують не лише купити медичну довідку, але і влаштуватися на роботу прибиральницею. Шокуюча правда про смертельно небезпечний медичний бізнес - дивіться у Секретних матеріалах за 23 лютого 2017 року.
21 квітня, 09:57
0

Прогнози від екстрасенсів та політологів на 2017 рік – Секретні матеріали

Що чекає Україну у 2017 році? Чи стане стабільною гривня, як вплине на українців підняття мінімальної заробітної плати і комунальних тарифів і що чекає Донбас у 2017 році? Чи повернеться Крим до України, чи отримаємо ми безвізовий режим і для кого будуть виграшними вибори? Екстрасенси та медіуми розкинуть над долею країни свої карти. Містики проти політологів: хто виявиться правильним в прогнозах?
20 квітня, 19:07
0

Куди йдуть гроші, виділені на автопарк Верховної Ради - Секретні матеріали

Суперечка про необхідність автопарку для депутатів не вщухає вже не перший рік. І незважаючи на те, що кожний сесійний тиждень під будівлею парламенту вибудовується ряд особистих елітних, часто незадекларованих автомобілів, парламентарії продовжують використовувати неекономні машини з автопарку. Як порушують закони ті, хто їх пишуть? Як депутати витрачають бюджетні гроші на автомобілі для секретарів і помічників? І звідки у слуг народу береться шикарний транспорт, який відсутній у декларації? Дивіться в Секретних матеріалах.
17 січня, 16:47
0
Новини проектів

Живий товар. Хто в Україні продає дітей?

Хто накопичує статки на продажу малечі та скільки заробляють  ділки, з'ясували Секретні матеріали  на 2+2.
21 грудня, 12:05
359

Виплати учасникам Майдану. Як економлять на героях?

Скільки чиновники заборгували тим, хто боровся за майбутнє України, з'ясували Секретні матеріали  на 2+2.
13 грудня, 15:27
375

Життя над прірвою

Чому влада залишила без допомоги одеситів, котрі втратили власні домівки, дізнавалися Секретні матері али  на 2+2.
6 грудня, 15:04
586

Ростовський "свідок". Навіщо Янукович погодився на допит?

Які приховані мотиви виступу екс-президента України та хто був зацікавленим у публічній появі казнокрада, з'ясували Се кретні матеріали  на 2+2.
29 листопада, 18:00
613