четвер 19:20 70718

"Секретні матеріали"

Інформаційні війни проти України, закордонні шпигуни і провокатори! На "2+2" проект спецрепотажів "Секретні матеріали"!

Журналістські розслідування на актуальні теми, які раніше були під грифом "цілком таємно" – від будинків та яхт можновладців до діяльності диверсійних іноземних груп на території України. Кожен випуск - це спецрепортаж, розслідування журналіста на одну зі злободенних тем.

Ви не почуєте цієї інформації ані в новинах, ані в аналітичних програмах. Вам не розкажуть про це на шпальтах газет. "Секретні матеріали" розкриють таємні схеми збагачення в державі, сенсаційні факти, що не підлягають сумнівам, і назвуть прізвища чиновників, які замішані в тіньовому фінансовому обігу.

За чий рахунок і як збагатилася сім'я Януковича? Хто готував  ґрунт в Україні для російської окупації? Які російські шпигуни, провокатори та диверсійні групи діють на території України?

Наша зброя - правда!

Дивіться "Секретні матеріали" в ефірі "2+2" у четвер о 19:20, у неділю о 13:00.

 

Читайте також: 

На "2+2" прем'єра оновлених "Секретних матеріалів": ведучою 45-хвилинного недільного випуску стане Кароліна Ашіон

Останні випуски

Квартирний альянс - "Лещенко-Заліщук" - Секретні матеріали

Як борець з корупцією Сергій Лещенко опинився в центрі квартирного скандалу? Слідом за Лещенко в центрі іншого квартирного скандалу опинилася його колишня цивільна дружина і колега по парламенту - Світлана Заліщук. Хто спонсорує дорогі покупки Заліщук? І яка загадкова жінка допомогла купити квартиру Сергію Лещенку?
17 січня, 16:46
0

Нелегальний видобуток бурштину приносить до 1,5 млрд доларів на рік - Секретні матеріали

За оцінками експертів, прибуток від нелегального видобутку бурштину в Україні становить від 1 до1,5 млрд доларів на рік - все це чорний кеш. Наші журналісти провели тиждень на півночі Рівненської області, де розташовані найбільші поклади бурштину в Україні. Куди йдуть ці гроші - дивіться подробиці в Секретних матеріалах.
17 січня, 16:46
0

Доля Сухолуччя: що чекає на мисливські угіддя Януковича - Секретні матеріали

Чим зараз живуть мисливські угіддя Януковича - вхід туди знову закритий. У цьому царстві корупції правили бал члени найскандальнішого та найбільш закритого мисливського клубу в історії України. Елітне дозвілля Януковича і Ко в тутешніх місцях охороняли озброєні співробітники "Беркута". А vip-територію огородили неприступним парканом і викопали по периметру рів. Мисливський клуб колишніх - хто зараз очолює скандально відомий "Кедр"? Чи повернуться вкрадені Януковичем лісові масиви у державну власність - дивіться в Секретних матеріалах.
17 січня, 16:46
0

Бурштинова лихоманка - Секретні матеріали

Українське Полісся завдяки великим бурштиновим родовищам стає справжнім форпостом для нелегальних копачів бурштину. За кілька років, влада на всіх рівнях так і не змогли створити зрозумілі правила видобутку бурштину та залишили копачів в корупційній тіні. В результаті чого, нелегальним видобутком бурштину займаються навіть діти. Що змінилося в житті українського Полісся з часів масштабних зачисток бурштинової мафії? Як живуть правоохоронці, звезені з усієї України для підтримки порядку в неспокійному регіоні? Як працює міжнародний ринок збуту українського каменю?
17 січня, 16:46
0
Новини проектів

Живий товар. Хто в Україні продає дітей?

Хто накопичує статки на продажу малечі та скільки заробляють  ділки, з'ясували Секретні матеріали  на 2+2.
21 грудня, 12:05
331

Виплати учасникам Майдану. Як економлять на героях?

Скільки чиновники заборгували тим, хто боровся за майбутнє України, з'ясували Секретні матеріали  на 2+2.
13 грудня, 15:27
355

Життя над прірвою

Чому влада залишила без допомоги одеситів, котрі втратили власні домівки, дізнавалися Секретні матері али  на 2+2.
6 грудня, 15:04
564

Ростовський "свідок". Навіщо Янукович погодився на допит?

Які приховані мотиви виступу екс-президента України та хто був зацікавленим у публічній появі казнокрада, з'ясували Се кретні матеріали  на 2+2.
29 листопада, 18:00
591