щонеділі 16:00 4724

"Роби бізнес"

Історії світового успіху українського бізнесу.

"Роби бізнес" - це проект про вітчизняних підприємців та компанії, які досягли успіху не лише в Україні, а й поза її межами. У кожному випуску програми, що виходитиме у форматі телевізійного журналу, відомі топ-менеджери та власники успішних українських бізнесів поділяться історіями їх створення, виходу на міжнародні ринки, співпрацю з країнами ЄС та особливостями ведення бізнесу в Україні. 

Приголомшливі історії успіху українського бізнесу по всьому світу. Ви будете здивовані. У неділю о 16:00 дивіться "Роби Бізнес" на 2+2.

Останні випуски

Як українським краном збудували голлівудський «Оскар»

Ексклюзивно «Роби бізнес» показав, як відбуваються зйомки голлівудських блокбастерів, олімпіад та євробачення і це все завдяки українцям. Так вам не почулося, саме завдяки українцям голлівудське кіно стало більш вражаючим, а саме завдяки українським технологіям, камерам та кранам
19 лютого, 11:45
0

Які шкарпетки носять українські чоловіки

«Роби бізнес» пішов у кулуари Верховної Ради України, аби дізнатися, які шкарпетки носять народні обранці, але на відміну від європейських та світових політиків, що можуть собі дозволити одягти різнокольорові шкарпетки та з різними принтами, наші депутати віддають перевагу стандартним кольорам: чорному, білому або темно-синьому.
19 лютого, 11:40
0

Роби бізнес. 2 сезон. 5 випуск

"Роби бізнес" - це проект, що розповідає про українських підприємців, які самостійно організували власний бізнес і досягли успіху на міжнародних ринках. У кожному випуску програми – історії успіху наших співвітчизників, поради від підприємців, секрети побудови власної справи з нуля. Приголомшливі історії успіху українського бізнесу по всьому світу.
19 лютого, 11:37
0

Як виробляють жіночу білизну українські виробники

Українські чоловіки готові викласти чималі гроші за білизну для коханої жінки. Андрій Дулін разом зі своєю дружиною заснував українську компанію з виробництва спідньої білизни - Anabel Arto. Основне виробництво розташоване у Харкові. Ми показали, як виробляють жіночу білизну українські виробники
12 лютого, 11:00
0