щонеділі 16:00 7610

"Роби бізнес"

Історії світового успіху українського бізнесу.

"Роби бізнес" - це проект про вітчизняних підприємців та компанії, які досягли успіху не лише в Україні, а й поза її межами. У кожному випуску програми, що виходитиме у форматі телевізійного журналу, відомі топ-менеджери та власники успішних українських бізнесів поділяться історіями їх створення, виходу на міжнародні ринки, співпрацю з країнами ЄС та особливостями ведення бізнесу в Україні. 

Приголомшливі історії успіху українського бізнесу по всьому світу. Ви будете здивовані. У неділю о 16:00 дивіться "Роби Бізнес" на 2+2.

Останні випуски

Як українці допомагають всьому світу "чорне золото" качати

ТОВ "Діскавері-бурове обладнання (Україна)" – це проектування, виготовлення та сервісне обслуговування бурових установок і являється виробничим підрозділом компанії Discovery Industrial Services Ltd, що розташована в Лондоні.
16 липня, 11:05
0

Вирощування лохини - прибутковий та перспективний бізнес в Україні

Лохина - дуже корисна ягода. Вона здатна попередити розвиток онкологічних захворювань, зберегти молодість шкіри і гостроту зору. Століття тому її можна було зустріти лише у дикій природі. Стараннями американських фермерів, її вдалося культивувати. В Україні популярність цієї культури тільки-но набирає обертів, проте вже з'являються ягідні господарства.
16 липня, 10:56
0

Фотосесія у стилі "ню": як роздягати дівчат і на цьому заробляти

Український фотограф з Дніпра Давид Дубницький фотографує дівчат у стилі "ню". Його світлинами неможливо не захопитися. Сюжети фотознімків вражають природністю, а дівчата – досконалістю форм. У програмі "Роби Бізнес" Давид розповів про тонкощі своєї роботи.
16 липня, 10:31
0

Роби бізнес. 2 сезон. 25 випуск

Сьогодні у програмі «Роби бізнес»: Аерографія від українських майстрів. Якщо ви бажаєте зробити своє авто унікальним і найголовніше уберегти його від крадіїв, тоді аерографія те, що вам потрібно. Закодовані браслети, що у тренді шифрувати за дві тисячі гривень дізнавались журналісти програми “Роби бізнес”      
9 липня, 10:26
0