щонеділі 16:00 5355

"Роби бізнес"

Історії світового успіху українського бізнесу.

"Роби бізнес" - це проект про вітчизняних підприємців та компанії, які досягли успіху не лише в Україні, а й поза її межами. У кожному випуску програми, що виходитиме у форматі телевізійного журналу, відомі топ-менеджери та власники успішних українських бізнесів поділяться історіями їх створення, виходу на міжнародні ринки, співпрацю з країнами ЄС та особливостями ведення бізнесу в Україні. 

Приголомшливі історії успіху українського бізнесу по всьому світу. Ви будете здивовані. У неділю о 16:00 дивіться "Роби Бізнес" на 2+2.

Останні випуски

Як не купити «придорожній камінець» за ціною смарагда

Олександр Сова засновник ювелірного бренду «SOVA jewelry house». Їх витончені вироби відійшли від радянської шаблонності і задають новий тон у ювелірній індустрії.
19 березня, 11:30
0

Українські чоловічі піджаки із золотом, платиною, сапфірами та діамантами

Індпошив – це майстерня чоловічих костюмів під замовлення, які шиються за стандартами Британської гільдії кравців, тобто вручну. Це стало фішкою компанії. Середня вартість костюму біля тисячі доларів.
19 березня, 11:25
0

Роби бізнес. 2 сезон. 9 випуск

"Роби бізнес" - це проект, що розповідає про українських підприємців, які самостійно організували власний бізнес і досягли успіху на міжнародних ринках. У кожному випуску програми – історії успіху наших співвітчизників, поради від підприємців, секрети побудови власної справи з нуля. Приголомшливі історії успіху українського бізнесу по всьому світу.
19 березня, 11:21
0

Візуальне графічне шоу, що підкорило світ

3D maping- шоу, що відправляє глядачів у дивовижну подорож крізь століття, демонструючи величні та драматичні моменти історії міста.
13 березня, 15:46
0