щонеділі 16:00 6981

"Роби бізнес"

Історії світового успіху українського бізнесу.

"Роби бізнес" - це проект про вітчизняних підприємців та компанії, які досягли успіху не лише в Україні, а й поза її межами. У кожному випуску програми, що виходитиме у форматі телевізійного журналу, відомі топ-менеджери та власники успішних українських бізнесів поділяться історіями їх створення, виходу на міжнародні ринки, співпрацю з країнами ЄС та особливостями ведення бізнесу в Україні. 

Приголомшливі історії успіху українського бізнесу по всьому світу. Ви будете здивовані. У неділю о 16:00 дивіться "Роби Бізнес" на 2+2.

Останні випуски

Крупи та каші українського виробництва, що відомі у 38-ми країнах світу

Вівсяну крупу можна варити, запікати або просто залити окропом – швидкий та корисний сніданок. Але щоб зерна стали кашею, треба докласти дуже багато зусиль. Програма «Роби бізнес» завітала на українське виробництво, яке виготовляє крупи та каші, що продаються у 38-ми країнах світу
18 червня, 11:26
0

Роби бізнес. 2 сезон. 22 випуск

"Роби бізнес" - це проект, що розповідає про українських підприємців, які самостійно організували власний бізнес і досягли успіху на міжнародних ринках. У кожному випуску програми – історії успіху наших співвітчизників, поради від підприємців, секрети побудови власної справи з нуля. Приголомшливі історії успіху українського бізнесу по всьому світу.
18 червня, 11:22
0

Як смакують українські копченості за Баварським столом

Як коптити м'ясо за допомогою рідкого диму. Чому м'ясо простіше заливати рідким , а не справжнім димом та як смакують українські копченості за Баварським столом, дивіться у сюжеті програми «Роби бізнес»
12 червня, 14:56
0

Автомобільні диски, які здатні вижити на українських дорогах

Нажаль дороги в Україні далекі від європейських стандартів і не дай Боже потрапити колесом до величезних ям на автошляхах, можна одразу попрощатися із шиною і диском. Але є вихід, тому що для наших доріг існують диски українського виробництва, котрі зможуть вижити і після українських ям
11 червня, 12:20
0