щонеділі 16:00 5889

"Роби бізнес"

Історії світового успіху українського бізнесу.

"Роби бізнес" - це проект про вітчизняних підприємців та компанії, які досягли успіху не лише в Україні, а й поза її межами. У кожному випуску програми, що виходитиме у форматі телевізійного журналу, відомі топ-менеджери та власники успішних українських бізнесів поділяться історіями їх створення, виходу на міжнародні ринки, співпрацю з країнами ЄС та особливостями ведення бізнесу в Україні. 

Приголомшливі історії успіху українського бізнесу по всьому світу. Ви будете здивовані. У неділю о 16:00 дивіться "Роби Бізнес" на 2+2.

Останні випуски

Рекламний бізнес в Україні

«Мозковий штурм» у пошуках неповторних ідей, потім безсонні ночі над реалізацією безумства. І все це заради 30-секундного рекламного ролика. Як знімають якісну рекламу в Україні дивіться у сюжеті.
23 квітня, 11:39
0

Справжній театр пива у Львові

Крафтове пиво, тобто авторське, все більше завойовує смакові рецептори українців. Напій ручної роботи вже давно популярний серед європейців, а в Україну таку моду почали вводити львівські пивовари 2 роки тому, саме тоді відкрився театр пива
23 квітня, 11:35
0

Роби бізнес. 2 сезон. 14 випуск

"Роби бізнес" - це проект, що розповідає про українських підприємців, які самостійно організували власний бізнес і досягли успіху на міжнародних ринках. У кожному випуску програми – історії успіху наших співвітчизників, поради від підприємців, секрети побудови власної справи з нуля. Приголомшливі історії успіху українського бізнесу по всьому світу.
23 квітня, 11:31
0

Як українські рюкзаки завойовують світ

Журналісти програми «Роби бізнес» дізнавалися, яким має бути сучасний рюкзак та чи виробляють стильні та зручні рюкзаки в Україні?
16 квітня, 11:24
0