понеділок – четвер 20:20 10271

"Одинак"

Кримінальний детектив з Олексієм Горбуновим у головній ролі на 2+2.

Дивіться серіал ОНЛАЙН на сайті 2+2.

Одеса – не лише "перлина біля моря". Одеса – ще й перлина кримінального світу, адже статус припортового міста робить її контрабандні можливості майже безмежними. Між босами мафії і продажними копами точиться справжня війна за владу над Одесою кримінальною.

Гліб Мечников – керівник карного розшуку Одеси оголошує війну кожному, хто спробує занурити звичайних одеситів у кримінальні битви. У цій війні він часто опиняється сам-на-сам і з бандитами, і з законом. Мечников сам встановлює правила і сам вирішує, кого карати, а кого милувати. Його філософія балансує на межі добра і зла. Він живе за принципом: "Закон – це я. Це моє місто і мої бандити". Гліб Мечников – жорсткий, розумний, принциповий та вольовий оперативник, що звик "контролювати місто" й вирішувати всі проблеми сам.

Єдина людина, поруч з якою Гліб Мечников може бути душевним і людяним, - шістнадцятирічна донька Христина, котру він також виховує сам. Відносини батька й доньки дуже складні. Христина не розуміє, наскільки вона важлива для батька. Вона – його єдине вразливе місце.

Музику до нового серіалу написав композитор Сергій Вусик, текст пісні "Одинак" – лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя.

Тисни на персонажа, аби більше дізнатись про нього.

    

    

    

  

 

Жанр: кримінальний детектив

Країна, рік: Україна, 2016

Виробництво: КИЇВТЕЛЕФІЛЬМ

Автор ідеї: Опалєв Валентин

Режисер: Віктор Конісевич

Композитор: Сергій Вусик

У ролях: Олексій Горбунов, Ванда Конісевич, Ірина Єфремова, Андрій Стоянов, Миколай Боклан, Аліса Тункевич, Ольга Сумська, Сергій Кучера, Андрій Ісаєнко

Останні випуски

Одинак. 15 серія

Дивись онлайн серіал Одинак – 15 серія. Гліб Мечников прагне покарати тих, хто занапастив та накачав наркотиками його доньку. Він розпочинає війну з розповсюджувачами "діамантового пилу" – та одразу влаштовує стрілянину. Мечников швидко з'ясовує, що його колишній співробітник Ткач працює з наркоторговцями. Цього разу Семену доведеться відповісти за свої дії. Ольга Рухлецька відмовляється платити поліції за "кришу", бо забагато хочуть. Дивись 15 серію Одинак онлайн.
1 березня, 21:15
0

Одинак. 14 серія

Дивись онлайн серіал Одинак – 14 серія. Мечников розшукує доньку – у клубі вдалося з'ясувати лише те, що вона поїхала з гарненьким хлопцем, якого тут раніше не бачили. Оксані довелося зізнатися Орловському, що в ніч, коли зникла Христина, вони з Глібом були разом. Аслан розгніваний на полковника, бо той не завадив Мечникову дізнатися, хто вбив Богдана Ширка. Орловський вимішує злість на Златі. Уткін ошелешив колег пропозицією кришувати борделі Рухлецької. Дивись 14 серію Одинак онлайн.
28 лютого, 21:15
0

Одинак. 13 серія

Дивись онлайн серіал Одинак – 13 серія. Майор Оксана Волощук допомагає Мечникову знайти важливого свідка у справі вбивства Богдана. Гліб поступово розкручує цей клубок та з'ясовує, хто вбив його друга та чому. Колеги Мечникова приїжджають на виклик до побитої дівчини. Поліцію викликала мати. Сама ж дівчина, як з'ясувалася, займається проституцією, через що і постраждала. Оперативники знайомляться з її керівницею –хазяйкою "спа-салонів" Ольгою Рухлецькою. Поки батько зайнятий власними справами, доньку Мечникова викрадають та накачують наркотиками. Дивись 13 серію Одинак онлайн.
27 лютого, 21:15
0

Одинак. 12 серія

Дивись онлайн серіал Одинак – 12 серія. Гліб не може оговтатися після загибелі Макса. Та далі веде розслідування вбивства Ширка і виходить на слід свідка. Орловський хоче змусити Мечникова зупинити хаотичне розповсюдження наркотику "діамантовий пил" в Одесі. Щоб мотивувати співробітника, він вирішив використати доньку Гліба Христину. Дивись 12 серію Одинак онлайн.
23 лютого, 21:15
0