понеділок – четвер 20:15 5366

"Команда"

6 березня на 2+2 прем'єра гостросюжетного серіалу "Команда".

Дивіться серіал ОНЛАЙН на сайті 2+2.

Молодий і запальний столичний оперативник Андрій Кравець навіть гадки не мав, що романтичний похід з коханою дівчиною до ресторану завершиться сутичкою з п'яним народним обранцем. Тепер, щоб вберегти занадто чесного та принципового капітана поліції від гніву знахабнілого нардепа, керівництво відправляє його у примусову відпустку.

Відпустка – добра нагода відвідати батьків і рідне місто. В Одесі Андрія чекають друзі дитинства, затишна атмосфера рідного двору, шашлик біля моря, мамині пиріжки, батькова прочуханка й нескінченні сусідські анекдоти. Чудовий відпускний настрій руйнується вмить, коли від невідомого наркотика гине молодий хлопець з Андрієвого двору.

Рідне місто показує капітану Кравцю своє кримінальне єство.  І він вирішує залишити столицю, щоб допомогли Одесі боротися зі злочинністю. Знову на Андрія чекають заплутані вбивства, сутички з наркоторговцями, підстави нечесних на руку колег, погрози кримінальних "батьків" міста. Але тепер його тил надійно захищений. Завжди поруч з Кравцем його вірні друзі – мовчазний, надійний, мов скеля, колишній боксер Федір та дивакуватий майстер на всі руки, програміст, інженер-винахідник Макс.

Разом вони – команда і готові кинути виклик кримінальній Одесі!

Не пропустіть премєру серіалу Команда з понеділка по четвер о 20:15 на 2+2.

Тисни на персонажа, аби більше дізнатись про нього.

    

    

    

    

В ролях: Матвій Зубалевич (Андрій Кравець), Олександр Пацевич (Федір), Михайло Станкевич (Макс), Тетяна Храмова (Ірина),  Георгій Поволоцький (Волох), Володимир Осадчий ("Сталлоне"), Катерина Кістень (Льоля), Світлана Кірпічева (Ліза), Наталя Денисенко (Люда)

Режисер: Кирило Капиця

Автор ідеї: Валентин Опалєв

Останні випуски

Команда. 13 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 13 серія. У місті знаходять труп молодої дівчини, причина смерті - отруєння барбітуратами. У відділі відразу приймають рішення про швидке закриття справи, оскільки дівчина, на їхню думку, наркоманка і померла від передозування. Андрію доводиться повідомляти про смерть матері, але йому не дуже віриться в те, що загибла сиділа на наркотиках. Він з Максом знаходять її профіль у соціальних мережах у той час, поки хтось видаляє інформацію з її сторінки, замітає сліди. Андрій вирішує знайти того, хто підсунув дівчині наркотики. Дивись 13 серію Команда онлайн.
23 березня, 21:10
0

Команда. 12 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 12 серія. Через  ревнощі Волох вбиває свою молоду коханку. Труп вивозять за місто, однак Андрій відразу впізнає у вбитій знайому Волоха. Слідчий з міського управління підбирає справу, щоб ніхто не вийшов на Волоха та його людей. Але закоханий в дівчину музикант теж не збирається прощати кримінального авторитета. Він вплутується в боротьбу з Волохом і стріляє в нього прямо на вулиці. Дивись 12 серію Команда онлайн.
22 березня, 21:10
0

Команда. 11 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 11 серія. У дочки Федора - день народження, багатий залицяльник колишньої дружини влаштовує для дівчинки свято у ресторані, але воно  закінчується трагедією. Вітчим вплутався в борги, які не хоче виплачувати, і кредитори вирішили натиснути на нього через дитину. Чоловік не збирається поспішати з пошуками: дочка не його рідна, а грошей шкода; а ось Федір, Андрій і Макс швидко нападають на слід викрадачів. Дивись 11 серію Команда онлайн.
21 березня, 21:10
0

Команда. 10 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 10 серія. Андрій відновлюється після поранення, повертається на роботу і починає ходити до місцевого спортивного клубу, до знайомого тренера. Літній спортсмен піклуватися про своїх учнів, але один з них вплутуються у небезпечну історію. Тренер просить допомоги у Андрія. Однак благі наміри тренера приводить неприємності в його будинок також. І Андрію доводиться виручати вже двох з лап Волоха, місцевого кримінального авторитета. Дивись 10 серію Команда онлайн.
20 березня, 21:10
0