понеділок - п'ятниця 19:00 24058

"ДжеДАІ. Воїни доріг"

Оперативні новини з український доріг, хіт-паради і розслідування, корисні поради для автомобілістів – у інформаційно-аналітичній програмі "ДжеДАІ. Воїни доріг"!

Оперативна інформація про дорожні пригоди в Україні та світі, професійний аналіз законодавчих нововведень, консультації юристів у спірних питаннях ДТП, практичні поради з утримання автомобіля, курйози автомобільного життя. Проект "ДжеДАІ" допомагає і пішоходам, і автовласникам почуватися впевнено та захищено на вітчизняних автошляхах, у спілкуванні з інспекторами ДАІ, співробітниками СТО та автосалонів. 

Кожна подія на дорозі, кожне ДТП, кожна тривожна ситуація не залишиться без уваги. Дізнайтеся та побачте усе, що відбувається на наших дорогах, першими! Саме для цього цілодобові рейди-виїзди. Саме цього безсонні ночі і загострена увага. "ДжеДАІ. Воїни доріг" - розкажуть, покажуть, навчать і застережуть!

Дивіться улюблену програму "ДжеДАІ. Воїни доріг" з понеділка по п'ятницю о 19:00 на телеканалі "2+2".

Відео попередніх випусків програми "ДжеДАІ".

Онлайн-трансляція

 

Ми в соцмережах

VK: http://vk.com/djedai2plus2

FB: http://www.facebook.com/djedai

Приєднуйтесь! 

Останні випуски

Техогляд повертається і проводитимуть його прямо на дорозі

Не довго раділи водії відміні техогляду! Тоді відмінили ці талончики під лобовим склом через величезну корупційну поруку, через яку ці талони видавались та сьогодні техогляд повертається і проводитимуть його прямо на дорозі!
22 червня, 18:48
0

ДжеДАІ. Воїни доріг за 21 червня 2017 року

Ретро автомобілі - завжди гордість для свого власника! От тільки щороку їх стає усе менше! Автомобільних справ майстер з-під Львова вирішив цю проблему і сам почав виготовляти ретро машини з нуля за історичними кресленнями! Відтак вже має свій фольксваген періоду третього рейху і мотоцикл Забули про ДАІ?! Пригадуйте! Не довго раділи водії відміні техогляду! Тоді відмінили ці талончики під лобовим склом через величезну корупційну поруку, через яку ці талони видавались та сьогодні техогляд повертається і проводитимуть його прямо на дорозі!
22 червня, 18:48
0

ДТП з доріг світу – ДжеДАІ за 21 червня 2017 року

Феррарі на шаленій швидкості залетіла у відбійник на французьких перегонах "24 години Ле-Мана", а в Штатах - водій-віртуоз втратив гальма і дивом врятував шкільний автобус від страшної аварії. Добірка аварій з усього світу далі.
21 червня, 19:41
0

Майстер з-під Львова почав виготовляти ретро машини з нуля за історичними кресленнями

Ретро автомобілі - завжди гордість для свого власника! От тільки щороку їх стає усе менше! Автомобільних справ майстер з-під Львова вирішив цю проблему і сам почав виготовляти ретро машини з нуля за історичними кресленнями! Відтак вже має свій фольксваген періоду третього рейху і мотоцикл
21 червня, 19:39
0